To ekscytujące być częścią historii takiego klubu

Kris  -  23 lutego 2019 20:35
0
4786

Górnik po zaciętej bitwie pokonał Zagłębie i zgarnął trzy, bezcenne punkty. Zwycięską bramkę i to przepiękną, zdobył Igor Angulo. Trafienie Hiszpana z przewrotki można oglądać bez końca, lub jak kto woli – do znudzenia.

Hiszpan przed samym spotkaniem odebrał pamiątkową koszulkę z okazji setnego występu w barwach Górnika. Mimo takiego wyróżnienia nie czuł na sobie presji: – To ekscytujące być częścią historii takiego klubu. Jestem bardzo szczęśliwy, lecz na murawie nie czułem na sobie obciążenia.

Nie można zaprzeczyć, że udowodnił to na boisku. Podrzucenie piłki w polu karnym i uderzenie z przewrotki w zupełności to potwierdzają. Sam Igor na pytanie czy jest to jego najładniejsza bramka w życiu odpowiada: – Z pewnością jedna z najlepszych w karierze. Nie pamiętam, kiedy ostatnio taką zdobyłem. Jednakże, jak sam potem stwierdza, to był trudny mecz: – Tak, bardzo trudny. Ciągły pressing, walka o wszystko, każdą piłkę. Na szczęście mamy trzy punkty i to w meczu o tak zwane sześć punktów. Dzisiejsze zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. – zakończył AnGOLo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments