To było coś, czego się od nas oczekuje

Kibic  -  29 kwietnia 2019 20:43
0
4099

Poznaliśmy komentarze trenerów po meczu 33. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Zagłębiem Sosnowiec. Zabrzanie zasłużenie wygrali przed własną publicznością 4:0. Szkoleniowcy obu drużyn skomentowali wydarzenia na boisku:

Marcin Brosz (trener Górnika): – Cieszymy się niezmiernie, że w końcu kontrolowaliśmy mecz od pierwszych do ostatnich minut i zachowaliśmy czyste konto. Bramki, sytuacje, prowadzenie gry, poruszanie się na boisku to było coś, czego się od nas oczekuje. Widać, że jest progres oraz ciągle gramy lepiej w każdej formacji. W tak trudnym meczu byliśmy w stanie zagrać, tak dobre spotkanie. Cieszymy się niezmiernie, ale zdajemy sobie również sprawę, że wiele elementów było do poprawy. To jest to coś nad czym będziemy w przyszłym czasie bazować.

Valdas Ivanauskas (trener Zagłębia): – Gratulacje dla Górnika, za zasłużone zwycięstwo. Z naszej strony był to najgorszy mecz, odkąd jestem w Sosnowcu. Biorę tę porażkę na siebie. Popełniłem błędy w doborze zawodników do tego spotkania. Niektórzy nie byli po prostu gotowi do walki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments