Terminarz trzecioligowych rezerw i powrót WDŚ!

W.  -  1 lipca 2019 15:39
2152

Śląski Związek Piłki Nożnej ogłosił dzisiaj terminarz trzeciej grupy trzeciej ligi na sezon 2019/2020. Rozgrywki wznowione zostaną trzeciego sierpnia i potrwają do połowy czerwca 2020 roku. W tym czasie rezerwy Górnika Zabrze czeka wiele emocjonujących spotkań, najciekawiej z nich zapowiada się starcie przeciwko Ruchowi Chorzów, który w ubiegłym sezonie nie zdołał zapewnić sobie utrzymania na szczeblu drugiej ligi, zajmując niechlubne, osiemnaste miejsce w tabeli.

Pierwszy mecz z niebieskimi w ramach szóstej kolejki trzecioligowych rozgrywek rozegrany zostanie w Zabrzu w terminie określonym wstępnie na siódmego lub ósmego września. Oprócz derbowego pojedynku z Ruchem, w innych ciekawie zapowiadających się potyczkach, trójkolorowi zmierzą się o punkty między innymi z Polonią Bytom, Rozwojem Katowice, Rekordem Bielsko-Biała oraz zaprzyjaźnioną drużyną ROW-u Rybnik.

Terminarz Górnika II Zabrze w sezonie 2019/2020:

1. kolejka (3-4 sierpnia)
Stal Brzeg – Górnik II Zabrze

2. kolejka (10-11 sierpnia)
Górnik II Zabrze – Ruch Zdzieszowice

3. kolejka (17-18 sierpnia)
ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze

4. kolejka (24-25 sierpnia)
Górnik II Zabrze – Polonia Bytom

5. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Falubaz Zielona Góra – Górnik II Zabrze

6. kolejka (7-8 września)
Górnik II Zabrze – Ruch Chorzów

7. kolejka (14-15 września)
LZS Starowice – Górnik II Zabrze

8. kolejka (21-22 września)
Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice Śląskie

9. kolejka (28-29 września)
Zagłębie II Lubin – Górnik II Zabrze

10. kolejka (5-6 października)
Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała

11. kolejka (12-13 października)
Foto-Higiena Gać – Górnik II Zabrze

12. kolejka (19-20 października)
Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław

13. kolejka (26-27 października)
Rozwój Katowice – Górnik II Zabrze

14. kolejka (2-3 listopada)
Śląsk II Wrocław – Górnik II Zabrze

15. kolejka (9-10 listopada)
Górnik II Zabrze – Piast Żmigród

16. kolejka (16-17 listopada)
Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze

17. kolejka (23-24 listopada)
Górnik II Zabrze – Miedź II Legnica


  • 18. kolejka Górnik II Zabrze – Stal Brzeg
  • 19. kolejka Ruch Zdzieszowice – Górnik II Zabrze
  • 20. kolejka Górnik II Zabrze – ROW 1964 Rybnik
  • 21. kolejka Polonia Bytom – Górnik II Zabrze
  • 22. kolejka Górnik II Zabrze – Falubaz Zielona Góra
  • 23. kolejka Ruch Chorzów – Górnik II Zabrze
  • 24. kolejka Górnik II Zabrze – LZS Starowice
  • 25. kolejka Pniówek Pawłowice Śląskie – Górnik II Zabrze
  • 26. kolejka Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin
  • 27. kolejka Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze
  • 28. kolejka Górnik II Zabrze – Foto-Higiena Gać
  • 29. kolejka Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze
  • 30. kolejka Górnik II Zabrze – Rozwój Katowice
  • 31. kolejka Górnik II Zabrze – Śląsk II Wrocław
  • 32. kolejka Piast Żmigród – Górnik II Zabrze
  • 33. kolejka Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry
  • 34. kolejka Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze

Źródło: Roosevelta81.pl/slzpn.katowice.pl
Foto: Roosevelta81.pl