Terminarz PKO Ekstraklasy 2023/24. Na początek Radomiak. Wielkie Derby Śląska we wrześniu przy Roosevelta

Kibic  -  14 czerwca 2023 14:14
1
9544

Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz nowego sezonu PKO Ekstraklasy 2023/24. Pierwsza kolejka zainaugurowana zostanie 21 lipca, a ostatnia jesienna seria spotkań 15-18 grudnia, sezon zakończy się 25 maja.

Górnik Zabrze sezon zainauguruje domowy meczem z Radomiakiem Radom. Natomiast wyczekiwane Wielkie Derby Śląska odbędą się we wrześniu (8. kolejka rozegrana zostanie od 15 do 18 września) na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Wszystkie kolejki zaplanowano na terminy weekendowe (od piątku do poniedziałku). Meczów w poniedziałki nie będzie jedynie w terminach poprzedzających spotkania reprezentacji i jesienne zmagania w Pucharze Polski.

Terminarz PKO Ekstraklasy 2023/24

Kolejka 1. – Sobota 22 lipca 2023

Górnik Zabrze – Radomiak Radom
KGHM Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Piast Gliwice – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
PGE FKS Stal Mielec – Cracovia
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

Kolejka 2. – Sobota 29 lipca 2023

Cracovia – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Puszcza Niepołomice
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Radomiak Radom
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – ŁKS Łódź
PGE FKS Stal Mielec  – Piast Gliwice
Warta Poznań – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin

Kolejka 3. – Sobota 5 sierpnia 2023

Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Legia Warszawa – Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice – PGE FKS Stal Mielec
Radomiak Radom – Cracovia
Raków Częstochowa – Warta Poznań
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

Kolejka 4. – Sobota 12 sierpnia 2023

Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa
PGE FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Ruch Chorzów
Widzew Łódź – ŁKS Łódź

Kolejka 5. – Sobota 19 sierpnia 2023

Cracovia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin – Puszcza Niepołomice
Legia Warszawa – Korona Kielce
Radomiak Radom – Warta Poznań
Raków Częstochowa – PGE FKS Stal Mielec
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Kolejka 6. – Sobota 26 sierpnia 2023

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
PGE FKS Stal Mielec – Radomiak Radom
Warta Poznań – Cracovia
Widzew Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 7. – Sobota 2 września 2023

Cracovia – Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów – PGE FKS Stal Mielec
ŁKS Łódź – Warta Poznań
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Kolejka 8. – Sobota 16 września 2023

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Puszcza Niepołomice – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – ŁKS Łódź
PGE FKS Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin
Warta Poznań – Lech Poznań
Widzew Łódź – Cracovia

Kolejka 9. – Sobota 23 września 2023

Cracovia – Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin – Warta Poznań
Korona Kielce – Widzew Łódź
Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów – Raków Częstochowa
ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice

Kolejka 10. – Sobota 30 września 2023

Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Widzew Łódź
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Korona Kielce
Warta Poznań – Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź – Cracovia

Kolejka 11. – Sobota 7 października 2023

Cracovia – Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Korona Kielce – Warta Poznań
Lech Poznań – Puszcza Niepołomice
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – ŁKS Łódź
Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
Widzew Łódź – PGE FKS Stal Mielec
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Kolejka 12. – Sobota 21 października 2023

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Puszcza Niepołomice – Cracovia
Radomiak Radom – Korona Kielce
PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Kolejka 13. – Sobota 28 października 2023

Cracovia – Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Radomiak Radom
Korona Kielce – Puszcza Niepołomice
Legia Warszawa – PGE FKS Stal Mielec
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Piast Gliwice
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze

Kolejka 14. – Sobota 4 listopada 2023

Górnik Zabrze – Cracovia
Jagiellonia Białystok – PGE FKS Stal Mielec
Lech Poznań – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Korona Kielce
Puszcza Niepołomice – Pogoń Szczecin
Radomiak Radom – Legia Warszawa
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Warta Poznań
Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź

Kolejka 15. – Sobota 11 listopada 2023

Cracovia – Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin – Widzew Łódź
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Ruch Chorzów – Radomiak Radom
PGE FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź – Piast Gliwice

Kolejka 16. – Sobota 25 listopada 2023

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Lech Poznań – Widzew Łódź
Legia Warszawa – Warta Poznań
Pogoń Szczecin – PGE FKS Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Cracovia
Ruch Chorzów – Korona Kielce
ŁKS Łódź – KGHM Zagłębie Lubin

Kolejka 17. – Sobota 2 grudnia 2023

Cracovia – Ruch Chorzów
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Korona Kielce – Lech Poznań
Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice
PGE FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź
Warta Poznań – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Kolejka 18. – Sobota 9 grudnia 2023

Cracovia – PGE FKS Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – KGHM Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Korona Kielce

Kolejka 19. – Sobota 16 grudnia 2023

Górnik Zabrze – Warta Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Cracovia
Piast Gliwice – PGE FKS Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin
ŁKS Łódź – Ruch Chorzów

Kolejka 20. – Sobota 10 lutego 2024

Cracovia – Radomiak Radom
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Legia Warszawa
PGE FKS Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok

Kolejka 21. – Sobota 17 lutego 2024

Górnik Zabrze – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Legia Warszawa – Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Ruch Chorzów – Warta Poznań
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Śląsk Wrocław – PGE FKS Stal Mielec

Kolejka 22. – Sobota 24 lutego 2024

Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Legia Warszawa
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Cracovia
Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – KGHM Zagłębie Lubin
PGE FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Górnik Zabrze

Kolejka 23. – Sobota 2 marca 2024

Cracovia – Warta Poznań
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Radomiak Radom – PGE FKS Stal Mielec
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Ruch Chorzów – Piast Gliwice
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

Kolejka 24. – Sobota 9 marca 2024

Górnik Zabrze – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Cracovia
Piast Gliwice – Radomiak Radom
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
PGE FKS Stal Mielec – Ruch Chorzów
Warta Poznań – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – Legia Warszawa

Kolejka 25. – Sobota 16 marca 2024

Cracovia – Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin – PGE FKS Stal Mielec
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Warta Poznań
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
ŁKS Łódź – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Puszcza Niepołomice

Kolejka 26. – Sobota 30 marca 2024

Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Cracovia
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Ruch Chorzów
PGE FKS Stal Mielec – Lech Poznań
Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Korona Kielce

Kolejka 27. – Sobota 6 kwietnia 2024

Cracovia – ŁKS Łódź
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Korona Kielce – PGE FKS Stal Mielec
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Warta Poznań

Kolejka 28. – Sobota 13 kwietnia 2024

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
PGE FKS Stal Mielec – Widzew Łódź
Warta Poznań – Korona Kielce
ŁKS Łódź – Radomiak Radom

Kolejka 29. – Sobota 20 kwietnia 2024

Cracovia – Puszcza Niepołomice
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Radomiak Radom
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – Widzew Łódź
Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec
ŁKS Łódź – Lech Poznań

Kolejka 30. – Sobota 27 kwietnia 2024

Górnik Zabrze – ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Cracovia
Piast Gliwice – Warta Poznań
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
Radomiak Radom – KGHM Zagłębie Lubin
PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów

Kolejka 31. – Sobota 4 maja 2024

Cracovia – Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Korona Kielce – Piast Gliwice
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów – Lech Poznań
PGE FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Warta Poznań – Widzew Łódź
ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 32. – Sobota 11 maja 2024

Górnik Zabrze – PGE FKS Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Lech Poznań – Legia Warszawa
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
Radomiak Radom – Ruch Chorzów
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Widzew Łódź – KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Cracovia

Kolejka 33. – Sobota 18 maja 2024

Cracovia – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice
KGHM Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
PGE FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin
Warta Poznań – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom

Kolejka 34. – Sobota 25 maja 2024

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Lech Poznań – Korona Kielce
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Cracovia
ŁKS Łódź – PGE FKS Stal Mielec

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Ekstraklasa S.A.
Foto: Ekstraklasa S.A.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

SIOŁA KOLEJKI OD 3 DO 9 I 20 DO 26.
JADYMY DURŚ😎😎😎