Termalica - Górnik: wyjściowe składy. Wybrańcy Leszka Ojrzyńskiego!

0
1482

druzyna_zaglebie_gornik_1516

Górnik Zabrze zmierzy się z Termalicą o pierwsze ligowe punkty. Debiutujący na trenerskiej ławce Górnik, Leszek Ojrzyński zdecydował się postawić na Szeweluchina, Kurzawę, Przybylskiego i Skrzypczaka.

Górnik: Przyrowski - Kopacz, Danch, Szeweluchin - Sobolewski, Przybylski, Kurzawa - Gergel, Madej, Kosznik - Skrzypczak.
Rezerwowi: Michalak, Piasecki, Sadzawicki, Urynowicz, Cupriak, Iwan, Gwaze
Trener: Leszek Ojrzyński

Termalica: Nowak - Fryc, Sołdecki, Stano, Ziajka - Babiarz, Pleva - Drozdowicz, Foszmańczyk, Plizga - Kędziora.
Rezerwowi: Olszewski, Markowski, Biskup, Kupczak, Smuczyński, Paluchowski, Chomiuk
Trener: Piotr Mandrysz

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy