
Górnik Zabrze zmierzy się z Termalicą o pierwsze ligowe punkty. Debiutujący na trenerskiej ławce Górnik, Leszek Ojrzyński zdecydował się postawić na Szeweluchina, Kurzawę, Przybylskiego i Skrzypczaka.
Górnik: Przyrowski - Kopacz, Danch, Szeweluchin - Sobolewski, Przybylski, Kurzawa - Gergel, Madej, Kosznik - Skrzypczak.
Rezerwowi: Michalak, Piasecki, Sadzawicki, Urynowicz, Cupriak, Iwan, Gwaze
Trener: Leszek Ojrzyński
Termalica: Nowak - Fryc, Sołdecki, Stano, Ziajka - Babiarz, Pleva - Drozdowicz, Foszmańczyk, Plizga - Kędziora.
Rezerwowi: Olszewski, Markowski, Biskup, Kupczak, Smuczyński, Paluchowski, Chomiuk
Trener: Piotr Mandrysz
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl






