Termalica – Górnik kibicowsko. Klątwa została zdjęta

Slazier  -  13 września 2017 17:40
0
3347

Górnik wygrał z Termalicą, a stadion w Niecieczy wypełnił się praktycznie do ostatniego miejsca. Na stadionie zasiadło 3519 widzów.

Do Niecieczy wybraliśmy się transportem kołowym, a koszt wyprawy wynosił 80 zł. Tego dnia zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 9:30. Szczelnie wypełniliśmy sektor gości, a duża ilość kibiców Górnika zasiadła także na sektorach gospodarzy. Dopingowaliśmy nasz zespół przez całe spotkanie i nie daliśmy miejscowym żadnych złudzeń, kto w tym względzie jest lepszy! Piłkarze odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, za co podziękowaliśmy im po końcowym gwizdku. Z kompletem punktów oraz w bardzo dobrych nastrojach udaliśmy się w podróż powrotną na Śląsk. Warto wspomnieć, że do zakończenia meczu Lecha byliśmy na czele tabeli!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Górnik Zabrze”, „Przyjaźń” oraz „KS Górnik”.

Kibice Termaliki praktycznie w całości zapełnili swój stadion. Utworzyli kilkudziesięcio osobowy młyn, który dopingował ich drużynę przez całe spotkanie. Warto zaznaczyć, że zaprezentowali oni oprawę składającą się z flag na kijach w barwach klubowych. Po raz kolejny udowodnili, że starają się działać na miarę swoich możliwości.

Termalica wywiesiła 2 płótna: „Łęg Tarnowski”, a także „Nieciecza”.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz ze Śląskiem, pucharowe spotkanie z Sandecją, a także na wyjazd rundy do Szczecina!

Warto zaznaczyć, że na najbliższe spotkanie przy Roosevelta, w którym Górnik zmierzy się z drużyną wrocławskiego Śląska zostało już bardzo niewiele biletów, także nie zwlekajcie na ostatnią chwilę.

Galeria jest dostępna w tym miejscu.

Razem dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments