Tam Górnicy będą przygotowywać się do rundy wiosennej

kesera  -  17 listopada 2014 17:35
0
1254

Kahya_Hotel_
Po rekonesansie Roberta Warzychy w Turcji znane są już szczegóły zimowego pobytu Górnika w Turcji. Zabrzanie do piłkarskiej wiosny przygotowywać się będą w kurorcie Alanya (24 stycznia – 5 lutego) w Kahya Hotel.

– Oglądałem na miejscu hotel i bazę treningową w Alanii – mówi Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika. – Najważniejsza rzecz jest taka, że będziemy sami w hotelu, także boisko będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Na miejscu zagramy cztery sparingi, które są teraz dogrywane. Wygląda na to, że w dobrych warunkach będziemy się przygotowywali do rundy wiosennej – dodaje dyrektor Warzycha.

W Turcji Warzycha przebywał wspólnie z organizatorem wyprawy Edwardem Sochą. To były piłkarz, w przeszłości wiceprezes Górnika, a także kierownik drużyny. – Na miejscu spotkaliśmy się z nowym burmistrzem Alanii, dyrektorem sportowym miejscowego klubu, Alanyaspor i szefem odpowiednika naszego MOSiR. Rozmowy były krótkie, ale bardzo owocne. Najważniejsze, że boisko będzie do wyłącznej dyspozycji Górnika, zaś mecze sparingowe będą na miejscu, nigdzie zespół nie będzie musiał podróżować – zaznacza Socha, który w trakcie pobytu Górnika w Turcji osobiście dopilnuje, by piłkarzom niczego nie brakowało.

Nowoczesny Kahya Hotel położony jest przy basenach ze zjeżdżalniami, zaledwie 100 metrów od słynnej plaży Cleopatra w Alanyi. W obiekcie tym dostępna jest doskonale wyposażona siłownia, zabiegi odnowy biologicznej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: all-inclusive-hotels.co.uk

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments