Taktycznie graliśmy to, co sobie założyliśmy. Znów zabrakło skuteczności

Kaszpir  -  4 lutego 2023 21:34
18
3531

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Lechią Gdańsk.

Bartosch Gaul (trener Górnika): Nie był to łatwy mecz dla obu drużyn, ale myślę że nieźle wyglądał. Warunki robiły swoje, jednak graliśmy swoje. Pierwsze fragmenty, pierwsze minuty mieliśmy pod kontrolą. Stworzyliśmy dobre sytuacje. Popełniliśmy też fatalną stratę, tutaj wraca temat odpowiedzialności. Taktycznie graliśmy to, co sobie założyliśmy. Chcieliśmy przebić przeciwnika skrzydłami, znów zabrakło skuteczności (…).

Marcin Kaczmarek (trener Lechii): Uważam, że ten punkt to jest coś, co należy szanować w naszej sytuacji. Zespół bardzo mocno na to pracował, trochę żałuję naszych szans. Generalnie dopisujemy „oczko” i gramy dalej.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze yt

Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tego pierd….a już sie nie da oglądać

nie da to się słuchać tego dopingu u siebie to gańba co za bamot tyn doping prowadzi gańba na cołki kraj za takie marudzenie to kiedyś jastrzębiok wylecioł roz dwa a teroz tyn chop ze gniazda chyba jajo zniósł i smęcił przez dwie godziny normalnie myślołech że mie ciul jasny strzeli jakżech słuchoł tych smetów jak te chopcy na boisku mają lepij grać jak nic nie idzie z trybun nie wiem protest był abo co ale Chopie dej sie pokój

Nie da się tego czytać.. Co za bełkot. Chłopie, INTERPUNKCJA!

Gaul, odejdź, oszczędź wstydu sobie i nam wszystkim

Szkoda twojego trudu. Artykuł jest za długi i za trudny dla tych wszystkich chłopków roztropków udzielających się na tym forum. Do nich przemawia wyłącznie klasyczne januszowskie: wszyscy won, postawić na młodych i zap…ć. Wtedy są szczęśliwi.

Racja, ale trzeba spróbować może coś dojdzie.

Bardzo ciekawy artykuł, dzięki za link. Sam mam wrażenie, że w tej drużynie, mimo wielu braków indywidualnych, jest potencjał i kolejni trenerzy starają się go na swój sposób „wycisnąć”, swoimi metodami, uwzględniając duże zmiany w składzie. Słaba drużyna nie zagrałaby tak dobrych meczów jak te z Pogonią, Widzewem czy Legią (poza końcówką). Niestety, brakuje punktów, w kilku meczach zabrakło klasycznego szczęścia, jak choćby w Gdańsku. Cóż, ja czekam na kolejny mecz, kibicujemy z Radomiakiem. Z drużyną jest się na dobre i na złe.

I TAK K…DO ZAJE…. ,,BRANIA,,! !! BARCELONA MILIONA PODAŃ…ALE TO NIE NA NASZĄ TOPORNĄ LIGĘ ! NIE TYM SZROTEM! NASZA LIGA TO SOLIDNA OBRONA I PRZECIĘTNA POMOC PLUS 1 DOBRY NAPASTNIK!

Jak widzę tego pierdołę to wyłączam głos i odwaracam głowę.

Z tego zespołu nie zostoło już nic ino nazwa ci zawodnicy co teraz lotają za balą to nawet do pięt nie dorastaja do dawnych zawodników obawiom się że przy tych ludziach co żadza Górnikiem już nigdy nic nie osiagnymy

Po co ten trenio wpuszcza kolejny raz Olkowskiego, który jest tak kiepski, że trudno było przypuszczać, że to cień zawodnika z przed lat ani podania ani dośrodkowania- nic. Dlaczego nie daje się kolejnych szans Szymańskiemu to, że robi błędy to efekt ,że mało gra ale jest młody i przyszłościowy i tańszy!!!! niż zdarta płyta która o ile pamiętam kiedyś olała GÓRNIKA odchodząc za darmo!!!!!!! Dlaczego nie dostaje szans ZIELONKA i inni młodzi zamiast szrotu nawet tego siedzącego na ławie po co i za ile???????? skończcie z tym bo wylądujecie w rowie…..

SZYMAŃSKI GRA MAŁO BO JEST BEZNADZIEJNY

Zjedź snickersa

Szymański to powinien zostać wywalony z tej drużyny.takiego beztalencia to dawno nie było.

zgadzam sie

Wodecki do pierwszej druzyny, gorsi graja niż pszczółka