Takiego Górnika chcemy!

Kris  -  1 marca 2020 13:37
0
4210

Górnik wygrał przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 3:1. Na murawie 90 minut spędził Przemysław Wiśniewski. Stoper Trójkolorowych solidnie bronił, a także próbował zaskoczyć bramkarza rywali.

Dzisiaj rozegrałeś bardzo dobre spotkanie. W defensywie pewnie przerywałeś akcje gości.

– Myślę, że cała drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie. W defensywie graliśmy twardo, robiliśmy wślizgi, wybijaliśmy, a do tego strzelaliśmy bramki. Takiego Górnika chcemy i będziemy robić wszystko w każdym meczu, aby tak wyglądała nasza gra.

Sam również byłeś bliski zdobycia bramki.

– Było całkiem blisko, lecz nie do końca widziałem, bo zasłonili mi inni piłkarze. Jak będę dostawał takie piłki, to będę próbować.

Jak współpracowało się z Darkiem Pawłowskim?

– Bardzo solidnie. Cała drużyna chciała mu pomóc. Wiadomo, że dawno nie grał i miał ciężko. Wspieraliśmy go całym zespołem, pomagaliśmy mu na boisku i dał radę.

Teraz krótki odpoczynek i wyjazd do Poznania. 

– Musimy jechać tam po trzy punkty. Wiadomo, że Lech w tej rundzie jest groźny, ale my też, jak było dzisiaj widać potrafimy grać. Teraz grę u siebie musimy przerzucić na wyjazdy.

Po dzisiejszym zwycięstwie macie 30 punktów na swoim koncie. Do górnej ósemki nie brakuje wiele. Są szanse, aby to osiągnąć?

– Wiadomo, że jest szansa, lecz skupiamy się z meczu na mecz. Chcielibyśmy być w górnej ósemce, ale zobaczymy co będzie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments