Tak dla Pavelsa Steinborsa, nie dla Marka Krotofila

kesera  -  30 czerwca 2013 14:15
0
985

trening_1313
27-letni łotewski bramkarz Pavels Steinbors przeszedł pomyślnie testy sportowe w trakcie zgrupowania w Zakopanem. Na poniedziałkowych zajęciach z pewnością nie zobaczymy natomiast Marka Krotofila.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zgrupowania w Zakopanem. Zrealizowaliśmy plan treningowy w 100 procentach. Wszyscy zawodnicy solidnie pracowali przez te kilka dni, ominęły nas kontuzje i urazy, z czego bardzo się cieszymy – powiedział Bogdan Zając, drugi trener Górnika. – Rozegraliśmy trzy mecze kontrolne, w których zachowaliśmy czyste konto i strzeliliśmy kilkanaście bramek. Nowi zawodnicy powoli wkomponują się w zespół, poznają naszą strategię gry. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Asystent trenera Nawałki dzień po powrocie ze zgrupowania przekazał również informację o dwóch decyzjach kadrowych. – Pavels Steinbors przeszedł pomyślenie testy sportowe i obecnie trwają rozmowy na temat jego kontraktu. Treningi z Górnikiem zakończył natomiast obrońca Energetyka ROW Rybnik, Marek Krotofil – powiedział.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments