Tadeusz Dębicki: Słyszałem tę deklarację i zrobimy wszystko, aby ją zrealizować

Milo  -  30 grudnia 2013 22:43
0
1128

tadeusz_debicki

– Zaakceptowana została już koncepcja, aby wykonawców pozostałej części prac wyłonić w kilku przetargach. One są już w tej chwili przygotowywane – zapewnia w rozmowie z portalem slask.sport.pl Tadeusz Dębicki, prezes spółki „Stadion w Zabrzu”.

Wypowiedzenie umowy przez spółkę „Stadion w Zabrzu” miało ostatecznie przerwać problemy z wykonawcą – Od momentu odstąpienia od umowy, Polimex-Mostostal miał 30 dni na przeprowadzenie inwentaryzacji, ale tego nie zrobił. Nie chcę oceniać, co jest tego przyczyną, ale widzę, że jest z tym problem. Myślałem, że przynajmniej to pójdzie sprawnie, ale nie poszło. Zresztą nie jest to pierwsza budowa, z której zostali wyproszeni i przyjmują tego typu standard.

Pani prezydent Zabrza deklarowała ostatnim czasem, że ukończenie budowy stadionu przypadnie na jesień przyszłego roku. Prezes Artur Jankowski natomiast informował, że zakończenie budowy przypadnie już we wrześniu – Słyszałem tę deklarację i zrobimy wszystko, aby ją zrealizować – odpowiada krótko Dębicki

źródło: slask.sport.pl
foto: Ks. Waldemar Packner/GN

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments