Szymon Żurkowski: Gramy do końca!

Milo  -  21 maja 2017 15:07
0
6862

Szymon Żurkowski rozegrał kolejne 90 minut w barwach Górnika. 19-letni pomocnik jest odkryciem końcówki sezonu 2016/17. – Podchodzę do tego spokojnie. Wiem, że jeszcze muszę sporo poprawić, a w tym pomaga mi już trener, który koryguje i podpowiada. Analizujemy błędy i staramy się to poprawiać w kolejnym meczu – wyjaśnia Szymon Żurkowski, pomocnik Górnika.

Cztery wygrane mecze z rzędu zwiastują nam, że Górnik będzie w grze o awans do samego końca sezonu. – Wiedzieliśmy, że stawka tego spotkania jest duża. Znicz walczy o utrzymanie, więc był to dla nich mecz o 6 punktów. Cieszę się, że wygrywaliśmy walkę o drugie piłki i w konsekwencji wygraliśmy cały mecz. Musimy robić swoje i wygrać ostatnie dwa spotkania. Szansa jest, a my gramy do końca – zapewnia Żurkowski. 

Po jedynym ze starć w polu karnym rywali Szymon upadł, ale podobnie jak w meczu z GKS-em Katowice sędzia nie dopatrzył się przewinienia. – Kontakt był i myślę, że sędzia mógł podyktować karnego, ale postanowił inaczej. Czemu tak zdecydował? To już do niego pytanie – mówi zdziwiony zachowaniem arbitra, młody piłkarz Górnika. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments