Szykują się zaskakujące roszady we władzach Górnika Zabrze!

Spark  -  16 stycznia 2014 13:47
0
770

herb
Z rady nadzorczej Górnika Zabrze ma odejść Michael Muller. Za to do jej grona ma trafić prof. Zbigniew Waśkiewicz – informuje serwis slask.sport.pl.

Zmiany zostaną dokonane podczas styczniowego walnego zgromadzenia akcjonariuszy klubu. Z informacji slask.sport.pl wynika, że z rady nadzorczej spółki odwołany zostanie jej wiceprzewodniczący Michael Muller. Zmiana nastąpi na wniosek Allianz, której Muller przestał być wiceprezesem. Firma ubezpieczeniowa, która wciąż jest udziałowcem Górnika, będzie miała innego reprezentanta w radzie nadzorczej.

To jednak nie koniec zmian. Z radą ma pożegnać się także Zdzisław Iwański, czyli prezes zabrzańskiego MOSiR-u. W jego miejsce powołany zostanie prof. Zbigniew Waśkiewicz, czyli były rektor AWF Katowice, a także prezes Polskiego Związku Biathlonu. – Staramy się pozyskiwać do pracy w klubie osoby, które mogą wnieść coś dobrego. A prof. Waśkiewicz z pewnością jest osobą, która doskonale zna się na sporcie. Liczymy na jego fachową wiedzę – mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.

Źródło: slask.sport.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments