Szyby windowe z nowymi drzwiami (galeria)

kamres  -  1 maja 2013 14:39
0
1623

stadion14_kwiecien2013

W ostatni dzień kwietnia postanowiliśmy się wybrać na budowę naszego stadionu. Prace szły pełną parą, choć na świeżym powietrzu robotników było mało. Większość z nich przebywa pod trybunami.

Na placu wschodnim trwają gorączkowe prace związane z układaniem papy termozgrzewalnej w celu zaizolowania podłoża przed np. wilgocią. Pracownicy rozwijając rolki, podgrzewają je palnikiem. Masa w nich zawarta o właściwościach izolacyjnych pod wpływem ciepła topi się, tworząc trwałe łączenia na powierzchni poziomu +1. Zakończono również prace betoniarskie w północnym budynku kas. Na pasażu handlowym odbywa się kontynuacja prac przy montażu ram okiennych oraz wprawianiu szyb.

Na trybunie północnej trwają prace związane z układaniem elementów stalowych dachu. W poniedziałek zamontowano ostatni dźwigar trybuny południowej i tym samym skończono układać te najcięższe elementy dachu. Zauważyliśmy również zamontowane drzwi szybu windowego. Kto wie, może w środku są już windy? Na poziomie +1 stawiano mur, a stopnice zyskały nowe schodki trybun.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z budowy stadionu:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments