Szybka podróż po stadionie

kamres  -  7 marca 2013 09:01
0
1265

stadion dach

Podczas dwóch ostatnich tygodni zaprezentowaliśmy, jak wygląda stadion od środka. Jeśli ktoś z Was nie zdążył wszystkiego przeczytać, albo czegoś nie zrozumiał, przedstawimy wam skrócony opis naszej wycieczki.

Poziom +4

Najwyższy poziom trybun na stadionie. Krzesełka rodem z Allianz Areny, posłużą jako punkty widokowe na panoramę Zabrza.

Panorama +4 kopia

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie +4. 

Poziom +3

Tutaj znajdą się pomieszczenia techniczne niedostępne dla kibiców. Poziom ten będzie służył głównie jako wejście na górny poziom trybun stadionu.

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie +3.

Poziom +2

Charakteryzuje się on powierzchnią przeznaczoną dla inwestorów. Jest to potencjalne miejsce na zagospodarowanie pod np. siłownię czy też restaurację.

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie +2.

Poziom +1

To przede wszystkim główny plac wejściowy od strony wschodniej z budynkami kasowymi. Po wejściu na stadion ukażą się punkty gastronomiczne, toalety oraz wejścia na dolny poziom trybun, które zapewni 20 womitoriów rozmieszczonych równomiernie wokół obwodu niecki stadionu. Jest to najważniejszy poziom komunikacyjny na stadionie.

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie +1.

Poziom 0

Czyli poziom murawy, na który służby medyczne dostaną się za pomocą dwóch wjazdów technicznych zlokalizowanych w narożnikach boiska. Pod trybuną południową będą zlokalizowane tymczasowe szatnie dla zawodników oraz sklepy, natomiast pod reszta trybun znajdziemy parkingi dla samochodów osobowych.

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie 0.

Poziom -1

Jedyne miejsce w Zabrzu gdzie znajdziemy podziemny parking. Zlokalizowane tam będą również pomieszczenia techniczne oraz zbiorniki retencyjne.

Tutaj można zobaczyć wszystkie zdjęcia i przeczytać o poziomie -1.

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments