Szukamy optymalnych rozwiązań i stąd następują zmiany

Kaszpir  -  21 lutego 2021 00:34
0
4719

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów – Piotra Stokowca oraz Marcina Brosza, po spotkaniu Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze.

Piotr Stokowiec (trener Lechii): – To było pewne zwycięstwo Lechii po dobrym meczu. Ostatni tydzień pracowaliśmy z uśmiechami na twarzach, bo piłka jest grą, która ma cieszyć zawodników i przede wszystkim kibiców. Dzisiaj zagraliśmy z determinacją, tak jak ma grać Lechia (…)

 

Marcin Brosz (trener Górnika): – W piłce wygrywa i przegrywa zespół. Na to składają się pojedynki z piłką i bez piłki. Nie zwyciężaliśmy tych pojedynków. Dlatego nie potrafiliśmy zrobić przewagi, nie dostarczaliśmy piłki do zawodników ofensywnych i sytuacji było zbyt mało, aby myśleć o wywiezieniu 3 punktów z Gdańska.

Szukamy optymalnych rozwiązań i stąd następują zmiany. Liczymy, że ustabilizujemy zarówno linię obrony jak też pomocy w grze defensywnej. Musimy pracować nie tylko indywidualnie, ale przede wszystkim jako zespół. Musimy się wzajemnie wspierać, nawet gdy piłka przejdzie, poprzez asekurację i zamykanie pola. Dzisiaj to nie zawsze nam się udawało.

Poniżej zapis całej konferencji:

Źródło: lechia.pl/ Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments