Szalony mecz, mnie się nie podobał

Kibic  -  20 marca 2022 21:04
9
2670

Poznaliśmy komentarze trenerów obu zespołów po meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze a Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Jan Urban: (trener Górnika): – To był szalony mecz, mnie się nie podobał. Były takie akcje, teraz my – teraz wy, mogło to pójść w każdą stronę. Termalika przy 1:0 miała swoją okazję, by podwyższyć wynik i na pewno byłoby nam wtedy bardzo trudno. Oddaliśmy dużo strzałów, mieliśmy swoje okazje i to naprawdę dobre. Brawo dla chłopaków, że grając w „dziesiątkę” potrafili odmienić wynik spotkania i do samego końca szukali zwycięstwa (…). 

Radoslav Latal (trener Termaliki):Dziś mogliśmy zdobyć trzy punkty, ale zabrakło nam szczęścia pod bramką. Pierwsza połowa z naszej strony była dobra, aczkolwiek za łatwo pozwalaliśmy gospodarzom na stwarzanie sytuacji. Zdobyliśmy gola, mieliśmy okazję podwyższyć rezultat. Po zmianie stron lepiej prezentowaliśmy się w obronie. Szkoda wyniku, nie pozostaje nam nic innego jak dalej walczyć.

Poniżej zapis wypowiedzi trenerów: Jana Urbana oraz Radoslava Latala

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie trenerze, to ja chyba oglądałem jakiś inny mecz. Bo ja widziałem nie jedną okazję 100% Termaliki tylko trzy i nie widziałem podobnych setek Górnika. Strzały Podolskiego co prawda soczyste i celne to nie okazje, to po prostu dobre strzały które obronił bramkarz. A czy mecz był szalony? Nie. To był słaby mecz Gornika, bo nie dal rady wygrać z ostatnią drużyną w tabeli, która w dodatku grała w tygodniu zaległy mecz i mieli prawo być zmęczeni. Trzeba się chyba przyzwyczajać do kolejnych porażek i w najlepszym razie szczęśliwych remisów, bo już nie ma o co grać. Spadku raczej nie będzie, a gra w pucharach to pewnie katastrofa dla klubu. Można już się położyć na murawie.

Jeszcze słowo. Gdzie pan widzial faul Janży przy drugiej kartce? Przecież tam był faul, ale dla Górnika, albo gra powinna być puszczona, a kartkę powinien dostać obrońca BBT za symulkę. Ani nie bylo kopnięcia, ani odepchnięcia, po prostu Janża trzymał się mocno pozycji i czekał na piłkę, a że się rywal od niego odbił?

Janza piwinien byc wywalony po1 polowie a za rozerwanie koszulki wyperdzielony przez trenera do konca rundy

Że sędzia był w swoim świecie to jedno ale że Janża akurat grał wyjątkowo słaby mecz i od 30 minuty było widać, że jakiś numer wywinie to drugie i akurat w tym przypadku, moim skromnym zdaniem, ważniejsze

Zgadza się, ale dodatkowo mam pytanie czemu bez przerwy ściąga Dadoka, jednego z najlepszych na boisku. A nowy hiszpan to ma być tylko zmiennikiem dla Dziedzica, Stalmacha czy Wojtuszka? Choć przepraszam, Wojtuszek jednak pokazał wczoraj, że umie grać w piłkę. Pacheco choć nie rozegrany powinien grać od początku do końca. Wczoraj było widać jego klasę. Brosz wróć!

Wiesz co Jadiu?! Mnie się ten mecz też nie podobał, tak samo jak z Wartą czy Lechem.Brak Jemineza daje się mocno we znaki gdy Nowak , Janża są pid kreską no i Krawczyk , który zawsze jest pod kreską.Nadzieja w Paszeko.

Ja trochę z innej beczki. Byłem wczoraj na Torcidzie i pewno nie jedna osoba widziała taką sytuację : Kibicujemy, dopingujemy jeden lepiej drugi gorzej ale KIBICUJEMY. Przyszło dwóch delikwentów i i zaczęło drzeć mordy jak się nie kibicuje. W końcu ktoś nie wytrzymał i zwrócił im uwagę. I jak się to skończyło ? Jeden z tych dwóch wystartował do Kibica i mu przywalił. Zrobiła się afera , podbiegł ktoś z młyna i razem z resztą kibiców odciągali go od Kolegi Kibica. Drugiemu jedna z dziewczyn zwróciła uwagę , to podbiegł i liczył ile wyjazdów już zaliczył i jakim jest chojrakiem. Powiedzcie mi czy można być głupszym od takiego który bije swojego i startuje do swoich kibiców ( kibicek)? Gówno później kogo interesuje ,że go przeprasza . Taki ktoś nie jest kibicem Górnika Zabrze . Jest zerem

Ale bedzie wstyd, jak legła nas przeskoczy w tabeli. Nie gramy w żadnym sezonie o nic, przynajmniej powalczmy, zeby byc nad ległą!

ĘDRJU ja mam tą samą ocenę i diagnozę .Co niektórzy piłkarzyki Górnika niestety ale się kompromitują !!!!! oby im to się czkawką nie odbiło , a nawet czymś więcej. Pytam tylko czy Pan Urban tego nie widzi ?????? Co na to właściciel ???? to już kolejny „ryżowy” mecz, chyba że oni grają za miskę ryżu…….?????