Sytuacja na polskim rynku – Superbet z pozytywnymi opiniami!

Kibic  -  11 listopada 2022 10:46
0
401

W kwietniu 2017 roku zmieniła się sytuacja w branży zakładów bukmacherskich. Można powiedzieć, że jest to data uznawana za założycielską w przypadku legalnej bukmacherki w naszym kraju. Od tego czasu na rynku pojawiło się wielu operatorów, którzy otrzymali licencję od Ministerstwa Finansów i mogą zgodnie z prawem udzielać i przyjmować zakłady bukmacherskie. Kto z tego grona sprawił najlepsze wrażenie na graczach?

Legalni bukmacherzy

Od wspomnianej daty w Polsce można grać tylko u legalnych bukmacherów. Aby otrzymać takie miano poszczególne podmioty muszą spełnić konkretne warunki wyznaczone w procesie licencyjnym. Obecnie jest już ponad 20 podmiotów na terenie naszego kraju, które otrzymały pozwolenie od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Warto również dodać, że większość licencji przyznawana jest w kanale online. Coraz mocniej zauważalna jest digitalizacja wśród graczy, którzy wolą obstawiać z domu, czy też za pośrednictwem telefonu, aniżeli udawać się do punktów stacjonarnych.

Branżowe dinozaury

STS, Fortuna i Totolotek to bukmacherzy, których można określić mianem branżowych dinozaurów. Wszystkie z nich znajdują się na polskim rynku od dawna i bez problemów przeszły zmianę w ustawie hazardowej, a nawet mocno na niej skorzystali. Szczególnie STS i Fortuna, która obecnie na podstawie wszelkich danych są liderami rynku i nowi bukmacherzy starają się im dorównać. Trzeba przyznać, że wchodząca konkurencja robi wszystko, aby zmniejszać ich udział w rynku i ostatnie notowania wskazują, że są na dobrej drodze.

Najlepszy z nowych bukmacherów

W ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się wiele nowych, legalnych bukmacherów, jednak z różnym skutkiem. Część z nich nie pozyskała żadnego, znaczącego udziału w rynku, natomiast są również takie podmioty, jak Superbet, czy Betclic, które z zapleczem zagranicznego kapitału radzą sobie bardzo dobrze. Pierwszy z tych bukmacherów jest liderem rynku w Rumunii i teraz stara się dokonać tego samego w naszym kraju. Superbet początkowo działał w Polsce w punktach stacjonarnych, jednak tak naprawdę przełomowym momentem było otrzymanie licencji przez tego bukmachera na kanał online.

Superbet obecnie wśród opinii graczy znajduje się w gronie najlepszych bukmacherów. Takim wnioskom nie można się dziwić, jeśli zdecydujemy się rozłożyć na czynniki pierwsze dokonania tego podmiotu w ostatnim czasie. Superbet nie tylko mocno inwestuje w produkt i pozyskanie nowych klientów, ale również finansuje polski sport.

Superbet – skąd pozytywne opinie?

Superbet od momentu rozpoczęcia działań w kanale online zbiera pozytywne opinie wśród graczy. Co ma na to wpływ? Przede wszystkim kreatywne działania marketingowe, a także doświadczenie kadry zarządzającej, która wie, czego potrzebują gracze na polskim rynku. Superbet jest obecnie innowacyjnym bukmacherem, który tworzy szereg promocji pod poszczególne spotkania, na które uwagę zwracają nowi gracze. Często możesz skorzystać z opcji boostowych po kursach 100 na wygraną najlepszych drużyn na świecie. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja dla klientów.

Na pozytywne opinie wpływ ma również strategia komunikacji tego bukmachera. Gracze nie muszą się obawiać, że zostaną oszukani na poszczególnych promocjach.

Znakomite promocje

Jednym z głównych argumentów, który buduje pozytywne opinie Superbet są promocje. W przypadku Superbet można je podzielić na opcje okolicznościowe, a także bonusy, które są dostępne cały czas.

W przypadku bonusów, które są dostępne na stałe trzeba wymienić aktualną ofertę powitalną, która wpisuje się w trzy najważniejsze kwestie dla graczy. Mowa tutaj oczywiście o promocji z grą bez ryzyka, freebetem, a także bonusem od depozytu. Jak pokazują ostatnie działania legalnych bukmacherów, są to najważniejsze promocje dla graczy, dlatego też fakt, że Superbet ma je dostępne na start, wpływa na pozytywne recenzje wśród graczy.

Na stałe dostępna jest również innowacyjna Super Przewaga. Co to jest? Jest to kampania, która sprawia, że masz większe szanse na wygraną. Superbet rozlicza kupon jako wygrany w piłce nożnej, gdy obstawiana przez Ciebie drużyna w rynkach głównych wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie. Nawet jeśli przeciwnik odrobi stratę i wygra, to Twój kupon jest już zwycięski. Podobnie wygląda rozliczanie również innych dyscyplin, jak chociażby tenis, gdy Twój zawodnik wygra pierwszego seta.

W przypadku promocji okolicznościowych również nie brakuje ciekawych opcji dla graczy. Mowa tutaj przede wszystkim o boostach okolicznościowych. Większość typerów regularnie spotyka się z kolejnymi promocjami dotyczącymi kursów 100, czy nawet 150 na wygraną poszczególnych drużyn. Trzeba przyznać, że od Euro 2020 Superbet wyznacza w Polsce trendy, jeśli chodzi o bonusy dla graczy, dlatego też nic dziwnego, że opinie wśród typerów są tak pozytywne.

Co jeszcze ma wpływ na pozytywne opinie Superbet?

Nie ma wątpliwości, że obecnie kluczowym elementem każdego bukmachera jest dobra aplikacja mobilna. W przypadku Superbet ten aspekt stoi na najwyższym poziomie. Aplikacja jest dostosowana dla użytkowników iOS, a także systemu Android, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bez wątpienia należy ona do czołówki, jeśli chodzi o ranking aplikacji mobilnych pośród zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Super Spin również jest czymś, co wpływa na pozytywne opinie graczy. W tym przypadku klienci mają możliwość zakręcić kołem i wygrać bonus na grę w Superbet, a co najważniejsze – nie muszą w tym przypadku inwestować własnych środków.

Super Game to również innowacyjna propozycja, której nie mają inni bukmacherzy, a dodatkowo gracze nie potrzebują inwestować swoich środków. W tej kampanii zadaniem jest określenie dokładnego wyniku wskazanych spotkań, a wszystkie osoby, którym uda się dokonać tej sztuki, podzielą między sobą wygraną, a pule nagród wynoszą nawet kilkaset tysięcy złotych.

Superbet zdominuje polski rynek?

Aktualna sytuacja w branży zakładów bukmacherskich pokazuje, że STS i Fortuna niezmiennie plasują się na pierwszych pozycjach, jednak eksperci zauważają rozwój Superbet, jako bukmachera, który bez wątpienia w przyszłych latach może im zagrozić. Opinie graczy na temat Superbet są pozytywne i zdecydowanie lepsze, niż w przypadku dwóch wymienionych wyżej podmiotów, które bazują głównie na lojalności swoich klientów, a także brandzie. Superbet buduje swoją bazę od podstaw, jednak trzeba przyznać, że robi to w imponującym stylu, a dodatkowo wspiera polski sport, poprzez inwestycję w zasłużone kluby piłkarskie.

Możliwe, że w perspektywie kolejnych 5 lat Superbet będzie w stanie osiągnąć ponad 20% udział w polskim rynku, a tym samym realnie rzucić rękawicę Fortunie i STS, które od lat niezmiennie plasują się na szczycie i nikt nie był im w stanie zagrozić. Pewne jest to, że kolejne lata na polskim rynku zakładów bukmacherskich będą przełomowe i tak naprawdę ciężko ocenić, co może się wydarzyć.

Sprawdź najnowszy spot marki Superbet!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments