Super Przewaga ratuje kupony postawione na Polskę

Kibic  -  21 czerwca 2023 14:03
0
558

„Dwa do zera to niebezpieczny wynik” – tak zwykł mawiać jeden z byłych selekcjonerów… Ale nie w Superbet! Mimo kompromitującej porażki reprezentacji Polski z Mołdawią 2:3 w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 wszyscy gracze, którzy postawili na zwycięstwo Biało-Czerwonych w Superbet mogą być w nieco lepszych humorach. Dzięki Super Przewadze ich kupony zostały rozliczone jako wygrane!

Po pierwszej połowie Polacy prowadzili 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego
i Arkadiusza Milika. To wystarczyło do rozliczenia kuponów „na zielono” i po upływie 45 minut każdy kto postawił na zwycięstwo Biało-Czerwonych w regulaminowym czasie gry mógł z większym spokojem oglądać drugą część spotkania.

Super Przewaga to funkcjonalność, dzięki której w przypadku, gdy wytypowana przez gracza drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
Tym samym, jeżeli jeden gracz postawił na różnych kuponach na trzy punkty reprezentacji Polski i Mołdawii mógł cieszyć się z trafienia obu kuponów.

Oprócz piłki nożnej Super Przewaga dostępna jest również dla fanów tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz hokeja na lodzie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments