Suarez zostaje na dłużej w Górniku

0
6817

Zostaję na kolejny sezon w Górniku, a moja umowa obowiązuje do lata 2019 roku - tymi słowami w rozmowie z katowickim Sportem, Dani Suarez uciął chyba ostatecznie spekulacje dotyczące jego przyszłości w Zabrzu.

W okresie zimowym sprawa nie była wcale jasna, pojawiły się różne głosy na temat negocjacji hiszpańskiego stopera z klubem. Jednak już kilka tygodni temu, prezes Górnika Bartosz Sarnowski informował, że kontrakt z Suarezem uległ automatycznemu przedłużeniu, które wynikało z zapisu o rozegraniu przez Hiszpana odpowiedniej ilości spotkań.

Dani Suarez przyszedł do Górnika w lutym 2017 roku i związał się z klubem 1,5 letnią umową. W rozmowie z naszym portalem, piłkarz który w Madrycie trenował pod okiem samego Zinedina Zidana, mówił wtedy m. in. - Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Górnika. Przyjeżdżając tutaj nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać. Do Zabrza przychodzę z wielkimi nadziejami, bo chcę wrócić z tym klubem tam gdzie jego miejsce.

Hiszpański obrońca w Górniku rozegrał dotąd - licząc wszystkie rozgrywki -  51 spotkań zdobywając w nich 6 bramek.

Źródło: katowickisport.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

.

0 komentarzy
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze