STS rozszerza liczbę transmisji wydarzeń sportowych

g.rajda  -  28 lutego 2017 17:14
0
3590

STS – największy bukmacher w Polsce – rozpoczął współpracę z IMG, światowym liderem branży rozrywkowej. Nowy kontrakt pozwola STS na znaczne rozszerzenie oferty transmisji wydarzeń sportowych za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej bukmachera. Umowa obejmuje streamingi meczów piłki nożnej, ręcznej, siatkowej, koszykowej oraz tenisa, hokeja i wielu innych. STS – na podstawie kontraktu – udostępni łącznie 20 tys. wydarzeń sportowych w trakcie dwóch lat. Usługa będzie dostępna dla wszystkich pełnoletnich internautów za darmo.

Do 2017 roku STS umożliwiał swoim użytkownikom bezpłatne oglądanie transmisji około 1000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca. Wszystkie rozgrywki można śledzić na stronie internetowej sts.pl i aplikacji mobilnej bukmachera. Wybrane streamingi są również dostępne w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów STS na terenie całej Polski.

Transmisje na sts.pl są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym polskim legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Rozgrywki można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach.

Nieprzerwanie rozwijamy dodatkowe funkcjonalności naszych serwisów, wyprzedzając konkurencję. Chcemy, aby nasi klienci mieli prosty i szeroki dostęp do najważniejszych rozgrywek sportowych z całego świata. Umowy z partnerami pozwalają nam udostępniać tysiące wydarzeń sportowych bez reklam, a do tego w wysokiej rozdzielczości mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Dodatkowo STS na bieżąco wykupuje najciekawsze rozgrywki, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty. Za sprawą umów ze Sportsman, Perform i IMG ponad 1,800 transmisji miesięczne będzie dostępnych na stronach STS.

We wrześniu 2016 roku STS zawarł ponadto porozumienie z Grupą ELEVEN SPORTS NETWORK, które zapewnia kanałom Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra dystrybucję we wszystkich lokalach należących do STS. Klienci punktów przyjmowania zakładów STS mogą oglądać na żywo, na pełnych ekranach, m.in. mecze największych lig piłkarskich na świecie, w tym hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, a także prestiżowe wyścigi Formula 1®, VELUX EHF Ligę Mistrzów w piłce ręcznej oraz pasjonujące wydarzenia w innych dyscyplinach sportu.

Wykaz transmitowanych wydarzeń sportowych na podstawie umowy z IMG:

Wykaz transmitowanych wydarzeń sportowych na podstawie umów z Perform i Sportsman:

Źródło: sts.pl
Foto: sts.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments