Strzelcy i asystenci Górnika w sezonie 2023/2024: Passo trwaj!

W.  -  8 listopada 2023 10:47
1
633

Trwa dobra passa Górnika Zabrze, który w kolejnym ligowym spotkaniu, tym razem  przeciwko Cracovii dopisał do swego dorobku pełną pulę punktów, pokonując Pasy 1:0. Gola na wagę zwycięstwa Trójkolorowych zdobył w 82. minucie spotkania, wprowadzony 6. minut wcześniej Paweł Olkowski, który w pełni wykorzystał swoją szansę, pakując futbolówkę w światło bramki strzeżonej przez Sebastiana Madejskiego.

Po poniedziałkowym spotkaniu i 14. rozegranych kolejkach PKO BP Ekstraklasy nasz zespół ma na swoim koncie 19 „oczek”, które zapewniły podopiecznym Jana Urbana, ósmą lokatę w tabeli. Przed kolejną okazją, do kontynuowania dobrej dla zespołu serii, Górnik stanie już w najbliższą niedzielę, mierząc się w Mielcu z miejscową Stalą. Początek starcia obu zespołów wyznaczony został na godzinę 12:30.

Górnik Zabrze – Cracovia 1:0
Paweł Olkowski (82′)

Poniżej przedstawiamy aktualną klasyfikację najlepszych strzelców, asystentów, a także klasyfikację kanadyjską Górnika Zabrze w sezonie 2023/24 po 14. rozegranych meczach