Strzelcy i asystenci Górnika w sezonie 2022/2023

W.  -  12 marca 2023 14:48
9
1448

Wczorajszy pojedynek w ramach 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy nie miał szczęśliwego finału dla Górnika Zabrze, który chociaż wyszedł na prowadzenie w 24. minucie spotkania po imponującym strzale Lukasa Podolskiego (asysta Daisuke Yokota), to już cztery minuty  później z wyrównania cieszyli się gospodarze, którzy dwukrotnie zdołali zwieść defensywę i bramkarza Trójkolorowych, dopisując do swego konta komplet ważnych punktów. Powodów do radości nie mieli po meczu zabrzanie, którzy spadli na przedostatnią, siedemnastą pozycję w tabeli, gdzie widmo degradacji wydaje się już nazbyt realne. 

Przed kolejną okazją do zapunktowania i poprawienia piłkarskich statystyk nasza drużyna stanie już w najbliższy piątek (17 marca), wówczas Górnik na własnym stadionie podejmował będzie Wisłę Płock. Początek ligowej potyczki, inaugurującej 25. kolejkę wyznaczony został na godzinę 18:00. Tymczasem przedstawiamy aktualną klasyfikację strzelców, asystentów, jak również klasyfikację Górnika Zabrze w bieżących rozgrywkach, w których zdobyliśmy zaledwie 25 punktów, strzelając 29 bramek i tracąc 36.

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło:Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy w końcu my prawdziwi kibice górnika panie Matysek doczekamy się oczywistej decyzji. Trener wynocha, każdego pracownika bronią wyniki a tych brak

Słuszna racja trener won z jego wiedzą może trenować w Niemczech najlepiej w Bundeslidze.

Czekamy na nowego TRENERA!!!!

Kolego najlepiej na Jasia Urbana tak myślę

Z nazwy tylko jestescie marnymi piłkarzami.Lepiej zaczniecie uczciwie trenowac.A na pensje trzeba uczciwie zapracować.

Prezesie Matysek pokaż że nie jesteś marionetką w rękach Mańki!!! Gaul raus!!!

Każdy prezes klubu jeśli nie jest jego właścicielem, to jest jedynie słupem. Daje tylko swoje nazwisko pod decyzjami właściciela.

Opublikujcie strzelców i asystentów rundy rewanżowej 2022/23.

Tylko nowy trener może Nas uratować po tym bagnie Gaula