Strzelcy i asystenci Górnika: Urodzinowy gol na miarę remisu!

W.  -  13 grudnia 2021 22:10
1
1162

Zakończona dzisiaj 18. kolejka PKO Ekstraklasy, przyniosła Górnikowi Zabrze jeden punkt, który w ostatnich minutach meczu z Pogonią Szczecin uratował Adrian Gryszkiewicz, urywając rywalowi dwa cenne, wyjazdowe „oczka”, a zarazem sprawiając sobie doskonały prezent na 22 urodziny, które nasz zawodnik świętuje właśnie dzisiaj.

Bramka zdobyta w 87. minucie spotkania z Dumą Pomorza była pierwszym celnym trafieniem 22-letniego obrońcy w bieżących rozgrywkach i pozwoliła Adrianowi na dopisanie pierwszego punktu do klasyfikacji kanadyjskiej. Kolejny punkt przy tym samym golu, za sprawą asysty dopisał do swoich statystyk Jesus Jimenez, powiększając swą przewagę nad kolegami z drużyny w tegorocznej klasyfikacji, którą prezentujemy poniżej.

W tym miejscu w imieniu całej redakcji i sympatyków Górnika Zabrze pragniemy życzyć Adrianowi kolejnych bramek, asyst oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, a ponadto wiele zdrowia, siły, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto Trójkolorowych lat i wszystkiego najlepszego Adi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Należy dopisać asystę Robertowi Dadokowi za ostatni mecz. To on nabił Mate przy bramce na 1:1. Takie zagranie klasyfikuje się jako asysta.