Strzelcy i asystenci Górnika: Urodzinowy gol na miarę remisu!

W.  -  13 grudnia 2021 22:10
1
1135

Zakończona dzisiaj 18. kolejka PKO Ekstraklasy, przyniosła Górnikowi Zabrze jeden punkt, który w ostatnich minutach meczu z Pogonią Szczecin uratował Adrian Gryszkiewicz, urywając rywalowi dwa cenne, wyjazdowe „oczka”, a zarazem sprawiając sobie doskonały prezent na 22 urodziny, które nasz zawodnik świętuje właśnie dzisiaj.

Bramka zdobyta w 87. minucie spotkania z Dumą Pomorza była pierwszym celnym trafieniem 22-letniego obrońcy w bieżących rozgrywkach i pozwoliła Adrianowi na dopisanie pierwszego punktu do klasyfikacji kanadyjskiej. Kolejny punkt przy tym samym golu, za sprawą asysty dopisał do swoich statystyk Jesus Jimenez, powiększając swą przewagę nad kolegami z drużyny w tegorocznej klasyfikacji, którą prezentujemy poniżej.

W tym miejscu w imieniu całej redakcji i sympatyków Górnika Zabrze pragniemy życzyć Adrianowi kolejnych bramek, asyst oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, a ponadto wiele zdrowia, siły, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto Trójkolorowych lat i wszystkiego najlepszego Adi!