Strzelcy i asystenci Górnika: Kolejny gol Krawczyka i asysta Kubicy

W.  -  22 lutego 2022 15:18
0
700

Za nami 22. kolejka PKO Ekstraklasy, o której można napisać sporo, zwłaszcza w kontekście meczu Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa, który za sprawą wątpliwych decyzji arbitrów do dzisiaj budzi szereg kontrowersji, wątpliwości i emocji.

W niedzielę Trójkolorowi zremisowali z podopiecznymi Marka Papszuna 1:1, choć gospodarze niezwykle bliscy byli zwycięstwa, które w ostatnich minutach meczu mogła przypieczętować bramka zdobyta przez Bartosza Nowaka. Mogła i powinna (!!!) niestety nie została ona uznana i zespoły podzieliły się punktami, a sam przebieg spotkania oraz krzywdzące dla Górnika decyzje arbitrów, z którymi trudno się zgodzić, rozeszły się szerokim echem i długo jeszcze pozostaną na ustach kibiców oraz licznej grupy piłkarskich komentatorów, którzy jednym głosem mówią o niekorzystnych, krzywdzących dla Górnika ustaleniach, które zapadły w wozie var i pozbawiły drużynę pełnej puli należnych jej i zasłużonych punktów.

Jedynego gola w meczu z Rakowem zdobył w 4. minucie meczu Piotr Krawczyk, dla którego było to czwarte celne trafienie w bieżącym sezonie. Asystę przy bramce Piotrka, zanotował natomiast Krzysztof Kubica. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikację goli i asyst, a także klasyfikację kanadyjską naszego zespołu w sezonie 2021/2022.  Przed kolejną okazją do poprawienia strzeleckich statystyk podopieczni Jana Urbana staną już w najbliższą sobotę (26 lutego, godzina: 20:00), mierząc się w Gliwicach z miejscowym Piastem.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments