Strzelcy i asystenci Górnika: Jimenez znów rozpracował Wartę!

W.  -  20 września 2021 17:44
0
1492

W ubiegłym sezonie w spotkaniach z Wartą Poznań futbolówkę dwukrotnie do bramki rywali kierował Jesus Jimenez. W pierwszym meczu ubiegłorocznych rozgrywek, należącym do 8. kolejki rozgrywek nasz klub zwyciężył na wyjeździe 0:1, właśnie po golu Jimeneza. Nie inaczej było także podczas wczorajszego spotkania, w którym sposób na rozpracowanie naszych rywali znalazł nie kto inny niż Jesus, którego nazwisko w 37. minucie meczu skandował z niezwykłym entuzjazmem, radością i wdzięcznością cały stadion.

Po golu naszego najskuteczniejszego strzelca (przypominamy, że Jesus ma na swoim koncie pięć goli zdobytych w sezonie 2021/2022) Trójkolorowi zwyciężyli z Warciarzami 1:0, powiększając swój dorobek punktowy do 10 „oczek”, które na ten moment gwarantują nam 11. miejsce w tabeli. Drugą w tym sezonie asystę, tym razem przy bramce 28-letniego Hiszpana, zanotował Bartosz Nowak, sięgając po kolejny punkt w klasyfikacji kanadyjskiej, polegającej na zsumowaniu wszystkich goli i asyst w danym sezonie.

Przed kolejną okazją do zapunktowania, nasi zawodnicy staną już w niedzielę 26 września. Wówczas Górnik wyruszy do Niecieczy, gdzie w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Początek tego spotkania wyznaczony został na godzinę 12:30.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments