Stropy w komplecie, plac wejściowy uzupełniony

kamres  -  26 maja 2013 04:22
0
894

stadion07_maj2013

W minionym tygodniu zabetonowano ostatnia płytę filigranową na budowie. Tym samym stropy naszego obiektu mamy w komplecie, podobnie jak elementy stalowe dachu trybuny północnej. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia prac na budowie.

Plac wschodni na północy wzbogacił się o zbrojenie murka stanowiącego balustradę poziomu +1. Tym samym w minionym tygodniu robotnicy ułożyli ostatnią płytę typu filigran stanowiącą podłogę tejże kondygnacji. Kolejny mały etap budowy zakończony. Ruszyły również prace związane z ociepleniem ścian obiektu. Z kolei od ulicy Damrota rozpoczęto zasypywanie wykopu, który oddzielał ścianę parkingu od skarpy ziemi.

Na trybunach również zaszły lekkie zmiany. Dach trybuny północnej jest już prawie gotowy, brakuje dosłownie paru elementów. Następnie wszystkie zwyżki zostaną przetransportowane na południe, aby tam zagęścić konstrukcję dachu. Poziomi +4 zamienił się w tym czasowe składowisko szyb, które w przyszłości stanowić będą barierki tej kondygnacji chroniące przed upadkiem kibiców z wysokości.

Poziom +2 trybuny wschodniej wzbogacił się o pierwsze ramy okienne, a tempo prac prowadzonych przy montażu elewacji trybuny wschodniej znacznie zwolniło. W narożniku południowo-wschodnim zamontowano elementy stalowe dachu. Pod trybuną południową zauważyliśmy częściowo założone instalacje wentylacji w miejscu pasażu handlowego.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments