Startuje Ekstraklasa i SuperGame Ekstrakasa. Wygrywasz na 100%!

Kibic  -  17 lipca 2023 17:12
1
633

Powiedzmy to sobie otwarcie już na wstępie, że Superbet jest firmą, która ma gest. W darmowej grze Super Game rozdano już: 7 000 000 PLN, Harleya-Davidsona Pan America, Audi Q5 na rok, wyjazdy do Las Vegas, kilkanaście iPhone’ów 14, bilety VIP na skoki z Zakopanem oraz Super Mini Cooper’a, który finalnie wylądował na aukcji WOŚP. Co bukmacher zmajstrował przy okazji startu Ekstraklasy?

Superbet prosi się, żeby do rozdanych już 7 baniek szybko dołączyły kolejne. Im więcej osób weźmie udział w najbliższej edycji, tym więcej kasy wypłaci Pani Księgowa z Superbet. Stanie się tak, dlatego, że bukmacher płaci już za 0 (słownie: ZERO) trafionych w grze typów! Wystarczy wziąć udział, a na konto wpada minimum 2 PLN. Jeszcze raz: jest to gwarantowana kasa dla każdego, za sam udział w darmowej grze!

Maksimum do zgarnięcia, to tym razem 25 000 PLN, które trafi do Was, jeśli jako pierwsi poprawnie wytypujecie 5 dokładnych wyników meczów 1 kolejki Ekstraklasy. Czytają to fani najlepszej ligi świata? Bez wątpienia, zatem do dzieła. Spójrzcie na te mecze i sprawdźcie co podpowiada Wam intuicja:

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Radomiak Radom
Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

Dobra, nie myślcie zbyt długo, bo jak wiadomo nasza rodzima Serie A potrafi zaskoczyć. Lepiej od razu przejść do gry i uzupełnić formularz gry Super Game.

Oczywiście między 0 poprawnych typów, a 5 poprawnymi typami przewidziane są też inne, całkiem atrakcyjne opcje. Za wytypowanie 4, 3 i 2 dokładnych wyników mamy oddzielne pule po 8350 PLN do podziału. Przykładowo: tylko Ty i inny gościu z drugiego końca Polski trafiacie 3 dokładne wyniki. Co się dzieje? Na Wasze konta w Superbet trafia po 4 175 PLN. Możecie za te pieniądze obstawiać, a możecie kasę wypłacić i łapać last minute all inclusive do Turcji czy innej Bułgarii jeszcze w te wakacje, może nawet uda się dla dwóch osób.
1 poprawnie trafiony typ? Jest 3 PLN na przysłowiowego farta, dla każdego.

Najnowsza edycja SuperGame p.t. “Ekstrakasa” jest już w grze i potrwa do soboty 22 lipca do godziny 17:30, czyli do momentu startu pierwszego meczu z powyższej listy.

Warto jednak pamiętać, że walka o Mistrzostwo Polski zaczyna się na poważnie już w piątek, co możecie uwzględnić na swoich taśmach i kuponach singlowych, jak kto woli.
W Ekstraklasie działa oczywiście SuperPrzewaga, dzięki której Wasze kupony mogą okazać się wygrane, nawet przy okazji radykalnego zwrotu wydarzeń meczowych!

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie licznik biletow?