Stanowisko Spółki Stadion w sprawie organizacji dnia meczowego

Milo  -  7 kwietnia 2016 16:41
0
1363

kibice1_organizacja_derby

Spółka Stadion w Zabrzu zabrała głos w sprawie niedogodności, które dotykają kibiców podczas dnia meczowego. Sprawę opisaliśmy na łamach naszego serwisu. Poniżej pełna treść oświadczenia:

Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że organizatorem dnia meczowego każdorazowo jest Górnik Zabrze. Pozwolą Państwo zatem, że nie będziemy się odnosić do kwestii organizacyjnych. Skupimy się na części dotyczącej infrastruktury.

Po pierwsze, na Arenie Zabrze są trzy kategorie toalet: damskie, męskie oraz dla osób niepełnosprawnych – wszystkie czytelnie oznaczone. Ich łączna ilość przewyższa wymogi licencyjne PZPN. Z całą stanowczością podkreślamy, że żadna z toalet nie ma charakteru koedukacyjnego. Oczywiście poza toaletami dla osób niepełnosprawnych przeznaczonymi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Druga poruszona w artykule sprawa to kolejki do punktów gastronomicznych – spore, jednak nie większe od tych, które ustawiają się na innych tego typu obiektach. Wierzymy, że wraz z procesem doskonalenia się sprzedawców, kolejki będą malały.

Trzecią, najistotniejszą kwestią poruszoną przez Państwa w artykule są nieprawidłowości w działaniu bramofurt. Uprzejmie informujemy, że zarządca Areny Zabrze wezwał dostawcę systemu biletowego do pilnego podjęcia działań w celu zidentyfikowania i usunięcia źródła problemu. Ze wstępnej analizy wynika, że pierwotna przyczyna nieprawidłowości leży po stronie modułów czytających kody kreskowe. Odpowiedzialna za dostarczenie systemu biletowego firma Sportdata podjęła już kroki w celu usunięcia usterki. Oczywiście kibiców serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z nieprawidłowego działania bramofurt i dziękujemy za okazaną nam wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Izabela Kustra
Asystent Zarządu


Artykuł, do którego Spółka Stadion odnosi się w powyższym oświadczeniu można przeczytać TUTAJ.

Stanowisko klubu w sprawie organizacji meczu Górnik – Pogoń można przeczytać TUTAJ.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments