Stanisław Oślizło: Wszyscy dostali mocno po kościach

Spark  -  10 maja 2013 06:52
0
788

oslizlo_stanislaw_1213

– Nie jest za ciekawie… Po dobrej jesieni oczekiwania na pewno były znacznie większe. Tym bardziej, że długo czekamy w Zabrzu na realny i wymierny sukces, a takim byłoby ligowe podium, co też powoduje wielkie „chciejstwo” – mówi w wywiadzie dla „Sportu” Stanisław Oślizło, żyjąca legenda Górnika.

– Dziś nie ma wyników i nie ma gry. Z drugiej strony, sport nakazuje czekać z ocenami do końca, a w lidze wydarzyć może się jeszcze tyle rzeczy… Powiem tak – wszyscy od działaczy, przez trenerów, na piłkarzach kończąc dostali mocno po kościach. Jak to przetrwają i z tego wyjdą, to znaczy, że na puchary zasługują. Jak nie, to… może za rok.

Pan Oślizło uważa, że o awans do europejskich pucharów może byłoby łatwiej, gdyby z planem zakończył się pierwszy etap modernizacji stadionu. – Miał być gotowy w kwietniu i chyba byłby dodatkowym czynnikiem motywacyjnym w meczach, kiedy wszystko się rozstrzygnie. Przecież doskonale pamiętam jak wychodziliśmy na „Śląski” i było za nami 100 tysięcy ludzi. Inne granie. Ale też nie przesadzajmy. Przecież piłkarze grają o premie i może największy sukces w swojej karierze. Sami muszą się sprężyć i przypomnieć mecze sprzed kilku miesięcy, kiedy byli lepsi od Lecha, remisowali z Legią i potrafili rozgromić Śląsk.

źródło: Sport
foto: Legia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments