Stanisław „Leon” Sętkowski – Honorowym kogutem 2016 roku!

Luq  -  19 marca 2017 20:15
0
7770

Przed meczem z Sandecją na murawie boiska miała miejsce mała uroczystość. Postanowiliśmy przyznać „Honorowego koguta roku”, a taki zaszczyt powędrował na ręce  – pomysłodawcy naszego plebiscytu – Stanisława „Leona” Sętkowskiego.

Wraz z powstaniem naszego serwisu najlepszy zawodnik Górnika w minionych 12 miesiącach otrzymuje statuetkę „Koguta roku”. Oczywiście ostateczny głos w kwestiach sportowych należy do wszystkich czytelników. W 2016 roku forma piłkarzy zabrzańskiego klubu pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Wyróżnienie w postaci „Koguta roku” to piękna, choć krótka tradycja, dlatego musi zostać podtrzymana i tak zrodził się pomysł na „Honorowego koguta roku”. 

Wybór okazał się oczywisty. Pierwszą taką statuetkę otrzymał Stanisław „Leon” Sętkowski, który był naszym wzorem w nagradzaniu najlepszego piłkarza zabrzańskiego klubu. Popularny „Leon” z Górnikiem jest od zawsze i stał się już niemal ikoną naszego klubu. Nie wyobrażamy sobie meczów Górnika bez tradycyjnych kogutów!

Jako, że to właśnie pan Stanisław wytrwale nagradza naszych zawodników po znakomitych meczach, nasza redakcja postanowiła nagrodzić właśnie jego. Pierwszym honorowym kogutem roku został Stanisław „Leon” Sętkowski. Uroczystego wręczenia statuetki dokonaliśmy przed meczem z Sandecją. – Kogut jest cudny, bardzo dziękuję za nagrodę – przyznał szczęśliwy „Leon”, który z pewnością nie spodziewał się takiego wyróżnienia.

Jesteśmy dumni, że Górnik ma takich kibiców!

Laureaci „Koguta roku” w poprzednich latach:
2013 – Radosław Sobolewski
(nominowani Paweł Olkowski, Mateusz Zachara, Krzysztof Mączyński, Rafał Kosznik i Prejuce Nakoulma)
2014 – Łukasz Madej (nominowani Adam Danch, Pavels Steinbors i Mateusz Zachara)
2015 – Roman Gergel (nominowani Łukasz Madej i Radosław Sobolewski)

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments