Stal Mielec – Górnik Zabrze: wyjściowe składy. Damian Rasak od początku

kesera  -  26 lutego 2023 11:30
19
4636

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 22. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Stalą Mielec i Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 12:30.

Stal Mielec: Mrozek – Flis, Matras, Kasperkiewicz, Getinger [c], Wlazło, Vallejo, Wolski, Mak, Hinokio, Sappinen
Rezerwowi: Kochalski – Gerbowski, Ratajczyk, Lebedyński, Leandro, Ciepiela, Kruk, Domańśki, Hiszpański
Trener: Adam Majewski

Górnik Zabrze: Bielica – Jensen, Bergstrom, Janża [c], Olkowski, Mvondo, Rasak, Dadok, Yokota, Podolski, Włodarczyk
Rezerwowi: Sokół – Paluszek, Pacheco, Vrhovec, Van Den Hurk, Wojtuszek, Kotzke, Janicki, Okunuki
Trener: Bartosch Gaul

19 komentarzy

Dzisiaj
Górniki Zabrze.

Wygro mecz.

Tyn anty tryner richtich chce nos do 1 ligi wyjebać Olkowski w wyjściowyj jedenastce a Okunuki na ławce chyba pojebało debila

A gdzie Sekulic?????, Olkowski jako i do jakiej roli????

Skąd się w tym zestawieniu znalazł Olkowski… 🤔🙄😠

Wygramy ole KSG

Wygramy 3 pkt mamy

Pacheco najlepszy zawodnik Gornika na lawe z Okunukim a Olkowski bez formy w pierwszym skladzie niewiem co trener ma za pomysl ale oby sie sprawdzil

I znowu te nerwy kiedy wreszcie zaczna wygrywac

Zacznom wygrywać jak Gaula wyjebjom

Czyli nie prędko.

Wolny stali mistrzostwo świata u nos olkowski można się ino ciulnąć w łeb

I znowu na siłę Włodarczyk na szpicy.Na siłę promowanie zawodnika jedyna szansa na gola to jak będzie rzut karny lub dobitka do pustej bramki w taki sposób szczęka gole.do tego 1chamulcowy podolski.Po 30 minutach widać że będzie cud jak to wygramy

Dobrze że Koetzke na ławce.

Okonuki za Włodarczyka na 2 połowę

Trzeba by boło bramki na bokach poustawiać to może by coś strzelili bo oni ino umiom grać na boki i do zadku na to kurwa patrzeć już niy idzie to jest kpina z kibiców

Po pierwszej połowie widać co Górnik robi na treningach i jak „ciężko” pracuje. Przykład: biegnie Jansen z piłką do przodu, nagle się zatrzymuje odwraca się i piłkę podaje bramkarzowi. To samo Mvondo. Ot, pewnie taka taktyka trenera. Dadok jedno wahadło, Janża drugie, ale co robi Olkowski w składzie? Chyba gra po to, żeby udowodnić że gra na wahadła to błędna taktyka. Wahadła bez wsparcia i zrozumienia są bezproduktywne. Po ponad 20 meczach ta drużyna powinna sie rozumieć, a gra tak, jakby w tygodniu dopiero co się zebrali. Próbuje