Stal Brzeg – Górnik II Zabrze 1:3. Wzięli rewanż

Kaszpir  -  30 marca 2019 18:42
0
2738

Górnik II Zabrze pokonał w Brzegu zespół Stali 3:1. Gole dla „Trójkolorowych” zdobywali, Konrad Zaradny (dwukrotnie) oraz Daniel Liszka. Honorowe trafienie dla gospodarzy, było autorstwa Mateusza Cieślika.

Górnicy sprawę rozstrzygnęli w ciągu dziesięciu minut po przerwie, kiedy to zdobyli wszystkie trzy bramki. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz i ze zwycięstwa mogły się cieszyć nasze III-ligowe rezerwy. Tym samym, podopieczni Piotra Gierczaka zrewanżowali się rywalom za jesienną porażkę, w identycznych zresztą rozmiarach. Po tej wygranej, „dwójka” ma już w dorobku 32 punkty. W następnej kolejce zabrzanie podejmują Wartę Gorzów Wielkopolski.

Stal Brzeg – Górnik II Zabrze  1:3 (0:0)

0:1 – Zaradny, 49′
0:2 – Liszka, 54′
0:3 – Zaradny, 56′
1:3 – Cieślik, 64′

Stal Brzeg: Stittou – Przystalski, Maj (Żegleń 55′), Danielik, Stępień (Smok 55′), Nowacki, Cieślik, Gajda (Kulczycki 74′), Szubertowski, Krupnik, Chodyga (Celuch 64′)

Górnik II Zabrze: Loska – Jaksik, Surowiec, Knabel, Gryszkiewicz (Nowakowski 70′) – Kulanek, Liszka, Ambrosiewicz, Zaradny (Wojdanowski 90′), Zapolnik (Pisarek 76′) – Wolsztyński (Kiklaisz 46′)