Sparta Praga zainteresowana „Prezesem” Nakoulmą

g.rajda  -  16 stycznia 2014 14:11
0
799

nakoulma_gornik_widzew_1213
Sensacyjny transfer z Górnika do lidera czeskiej Gambrinus Ligi? Lider zabrzan Prejuce Nakoulma (27 l.) znalazł się na celowniku Sparty Praga – informuje „Fakt„.

Nie ma tygodnia, żeby nie pojawił się jakiś zagraniczny klub zainteresowany sprowadzeniem do siebie lidera zabrzańskiej jedenastki. Na początku roku spekulowano, że popularny „Prezes” może trafić do któregoś z trzech klubów: Palermo, Watford, 1.FC Koeln. Potem reprezentant Burkina Faso odrzucił konkretną ofertę chińskiego Guizhou Renhe, gdzie miał wylądować razem z Krzysztofem Mączyńskim (27 l.). Nakoulma nie chce się jednak przenosić na Wschód. W ostatnich dniach pojawiła się z kolei spekulacja dotycząca możliwości przenosin do OGC Nice

Teraz  kolejny klub ma być zainteresowany pozyskaniem piłkarza z Afryki. Ewentualna gra w Sparcie, która po pierwszej części rozgrywek jest liderem w czeskiej lidze, na pierwszy rzut oka może wyglądać niedorzecznie. To jednak od lat wiodący klub za naszą południową granicą. Świetnie zorganizowany i poukładany, gdzie świetnie poczynał sobie jesienią znany na polskich boiskach Costa Nhamoinesu (28 l.). Pochodzący z Zimbabwe były zawodnik Zagłębia Lubin należał jesienią w czeskiej lidze do najlepszych obrońców. Kto wie czy wkrótce nie dołączy do niego Prejuce Nakoulma, któremu w czerwcu kończy się umowa z górnośląskim klubem?

Źródło: Fakt
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments