Sparing: MFK Karviná – Górnik Zabrze 3:1

g.rajda  -  26 czerwca 2018 15:00
0
5029

W meczu sparingowym rozegranym w Karvinie, Górnik przegrał z MFK 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kalabiska, Adriel d’Avila Ba i Eric Ramirez, a dla zabrzan Szymon Matuszek. W czwartek trójkolorowi udadzą się do Splitu na mecz towarzyski z Hajdukiem (piątek godz. 19:50).

MFK Karviná – Górnik Zabrze 3:1(2:1)

1:0 – Kalabiška 6′
1:1 – Matuszek 18′
2:1 – D´Avila Ba 26′
3:1 – Ramirez 63′

MFK Karviná: Berkovec – Čolić, Dreksa, Janečka, Tusjak – Šisler – D`Avila Ba, Panák, Suchan, Kalabiška – Wágner
II połowa: Pastornický – Moravec, Piroch, Menich, Letić – Mareček – Štepanovský, Budínský, Lingr, D´Avila Ba (70. Galuška) – Ramirez

Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Wiśniewski, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Liszka, Matuszek, Żurkowski, Smuga – Angulo, Jimenez
II połowa: Pawłowski – Michalski, Pjetrović, Suarez, Koj – Bartczuk, Kubica, Ambrosiewicz, Ryczkowski – R. Wolsztyński, Urynowicz