Socios Górnik w przyszłym tygodniu podpisze umowę z STS-em!

Spark  -  25 lutego 2015 12:30
0
727

sts

Tego jeszcze w piłkarskiej Polsce nie było! Wkrótce silnie zaangażowana we wspieranie polskiego sportu firma nawiąże współpracę nie tyle z klubem, co z jego kibicami! Już 3 marca, krajowy lider branży bukmacherskiej – firma STS – podpisze umowę ze Stowarzyszeniem Socios Górnik, działającym przy Górniku Zabrze. Na jej mocy STS będzie patronem technicznym Stowarzyszenia.

Działalność Socios Górnik ma bardzo wiele wymiarów. Głównym i najważniejszym jest bezpośrednia pomoc finansowa klubowi. Przedstawiciele zdają sobie jednak sprawę, że aby wsparcie było realne, potrzebne jest zintegrowane środowisko kibicowskie, a także czynne wsparcie biznesu.

Ponad 840 socio w trzy miesiące!

Z integracją kibiców stowarzyszeniu idzie bardzo dobrze. Zaledwie w ciągu trzech miesięcy, dołączyło się do niego ponad 800 osób z różnych stron Polski i świata, deklarując składki członkowskie na poziomie od 240 zł do 2400 zł rocznie! Dzięki temu, wkrótce Socios Górnik będzie największym Stowarzyszeniem w naszym kraju, działającym przy klubie sportowym i jedynym w Ekstraklasie, które stale wspiera finansowo klub. Jednocześnie zabrzańscy sociosi stają się dzięki temu coraz bardziej atrakcyjnym partnerem dla biznesu.

STS wspiera ambitny projekt

Pierwsze firmy z Zabrza już wsparły ideę i dołączyły jako członkowie wspierający. Za nimi zaczynają iść duże ogólnopolskie podmioty. Firma STS zaoferowała patronat techniczny i pomoc w rozwijaniu stowarzyszenia.

STS aktywnie wspiera polski sport. Naszego zaangażowania nie ograniczamy wyłącznie do klubów sportowych czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. W działaniach skupiamy się na kibicach, którzy są najważniejszą częścią świata sportu – czego wiele osób nie zauważa. Stąd zaangażowanie STS w liczne inicjatywy prowadzone przez kibiców lub do nich skierowane, bez znaczenia na barwy klubowe. Cieszymy się, że możemy pomóc także fanom Górnika Zabrze w ambitnym projekcie wspierania swojego klubu – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Szczegóły na konferencji prasowej w… Warszawie!

Szczegóły współpracy między Socios Górnik a STS zostaną podane podczas zaplanowanej na 3 marca konferencji prasowej. – Przedstawimy na niej wszystkie szczegóły naszej współpracy. Będzie ona odbywała się na kilku płaszczyznach i w formie, która (mam zgryz, bo tu chyba powinno być „jaka“) dotąd nie była stosowana. Cieszymy się, że wyznaczamy nowe trendy w piłkarskiej Polsce i że w naszej pracy będziemy mieli tak świetnego partnera jak STS – mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik Socios Górnik.

Co ciekawe, konferencja prasowa będzie zorganizowana nie w Zabrzu, a w… Warszawie, w Centrum Olimpijskim.

Taki wybór wynika z dwóch powodów. Po pierwsze, poprzez organizację konferencji w stolicy, chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na wszystkich kibiców Górnika, bez względu na to, gdzie mieszkają i czy chodzą na mecze. To symboliczne wyjście stowarzyszenia w stronę sympatyków Górnika rozsianych po całym kraju, Europie i świecie. Nie ukrywam, że współpraca z STS bardzo pomoże w dotarciu do nich. Nie bez znaczenia jest również fakt, że najwyższy czas przywrócić postrzeganie Górnika Zabrze, jako wielkiego i silnego klubu. Czas by ponownie zaczęto mówić o Górniku Zabrze i o jego kibicach w całej Polsce, stawiając ich za wzór – podkreśla Pacuła.

Członkowie przyciągają biznes

Choć to dopiero początek działań biznesowych ze strony Socios Górnik, to przedstawiciele stowarzyszenia nie ukrywają, że bardzo mocno chcą rozwijać swą działalność w tym kierunku.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy kolejny członek Socios zwiększa atrakcyjność stowarzyszenia dla biznesu. Już prowadzimy rozmowy z kolejnymi dużymi firmami i jesteśmy otwarci na każdą, która chce wejść z nami we współpracę. To pokazuje, że każdy kibic Górnika poprzez dołączenie do Socios może nie tylko wesprzeć klub swoimi środkami, ale poprzez swoje członkostwo przyciąga pieniądze biznesu. Warto o tym pamiętać, zastanawiając się nad dołączeniem do Stowarzyszenia – kończy Pacuła.

Źródło: Sociosgornik.org
Foto: sts.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments