Socios Górnik w czwartek podpisze umowę z Górnikiem Zabrze!

Milo  -  24 lutego 2015 15:07
0
755

socios

Na tę wiadomość czekało od dłuższego czasu wielu kibiców Górnika Zabrze. Stowarzyszenie Socios Górnik stanie się oficjalnym partnerem Górnika Zabrze i na mocy umowy, która zostanie podpisana w czwartek, będzie prowadziło działania promocyjne przy wsparciu i współpracy z klubem.

Jako zarząd Górnika Zabrze jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu powstania takiej inicjatywy kibicowskiej. Mam nadzieję, że będzie to dodatkowy czynnik sprzyjający integracji kibiców wokół Górnika, jak również przyniesie realną, finansową korzyść dla klubu – zaznacza Andrzej Pawłowski, prokurent Górnika Zabrze.

Trwające od grudnia negocjacje w sprawie umowy okazały się bardzo owocne dla obu stron. – W umowie jasno określone są wzajemne świadczenia. Myślę, że ich realizacja przysłuży się do rozwoju klubu, a także do promocji inicjatywy Socios Górnik. A najważniejsze jest to, że na wspólnych działaniach bezwzględnie najbardziej skorzysta Górnik Zabrze i jego kibice – mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik Socios Górnik. Przez dłuższy czas punktem spornym były zapisy dotyczące wykorzystania przez Socios Górnik herbu Górnika Zabrze. – Udało się dojść do wspólnego stanowiska w tej sprawie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że klub nie miał wcześniej do czynienia z podobnym podmiotem jak Socios Górnik. Jednak po kilku spotkaniach udało się zdobyć zaufanie i wypracować odpowiednią formułę, satysfakcjonującą obie strony – podkreśla Pacuła.

Podpisanie umowy w czwartek, podczas przedmeczowej konferencji prasowej w klubie.

Źródło: Sociosgornik.org
Foto: Sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments