Smuda, a nie Nawałka, głównym kandydatem na trenera Wisły

kesera  -  2 maja 2013 09:52
0
977

nawalka1
Już nie Adam Nawałka, ale Franciszek Smuda jest głównym kandydatem do poprowadzenia „Białej Gwiazdy”. Coraz więcej wskazuje na to, że Górnik Zabrze powinien przystąpić do gry w przyszłym sezonie pod wodzą obecnego szkoleniowca.

Dobrej myśli odnośnie pozostania trenera jest prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, o czym piszemy w tym miejscu. Wiele w ostatnich miesiącach mówiło się, że Nawałka jest głównym kandydatem by przejąć po sezonie Wisłę. Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej. Zdecydowanym faworytem jawi się Franciszek Smuda, choć wydaje się, że bardziej odpowiadałby Wiśle Nawałka, który potrafi pracować w trudnych warunkach.  Tym bardziej, że w Krakowie nie zanosi się na wielkie zakupy.

– Nie będzie tak, że pan Bogusław Cupiał po prostu wyjmie z kieszeni pieniądze i da je na Wisłę. Ten, kto myśli inaczej, prezentuje poziom myślenia z bazaru, gdzie handluje się pomidorami. Proszę pamiętać, że jest sporo ograniczeń, zwłaszcza, że w tym momencie nie ma klimatu do inwestowania – stwierdził na antenie Orange Sport Jacek Bednarz, prezes Wisły.

źródło: Sport/Orange Sport/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments