Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze 3:0. Zła seria „dwójki” trwa

Kaszpir  -  16 sierpnia 2020 18:53
0
3517

W meczu 4. kolejki III ligi, rezerwy zabrzańskiego Górnika przegrały we Wrocławiu z miejscową Ślęzą 0:3. Po udanym stracie rozgrywek i efektownym zwycięstwie nad Wartą Gorzów, w ostatnich meczach nasza „dwójka” nie potrafi zapunktować.

Gospodarze podbudowani pucharowym zwycięstwem nad I-ligowymi Wigrami Suwałki, poszli w niedzielne popołudnie za ciosem i pewnie pokonali drugi zespół Górnika. Zabrzanie mieli utrudnione zadanie od 24. minuty, kiedy to za czerwoną kartkę boisko opuścić musiał Jakub Kotko. Tuż przed przerwą wrocławianie objęli prowadzenie. Kolejne gole padały w drugiej połowie, niestety zdobywali je tylko piłkarze Ślęzy. Ostatecznie podopieczni Marcina Prasoła ponieśli trzecią porażkę z rzędu.

„Trójkolorowi” po czterech kolejkach mają w swoim dorobku trzy punkty, w tabeli plasują się na 12. pozycji. W następnej kolejce zabrzanie podejmują rezerwy Zagłębia Lubin.

Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze 3:0 (1:0)

1:0 – Kluzek, 44
2:0 – Guilherme, 61′
3:0 – Szydziak, 69′

Ślęza: Zabielski – Samiec, Tomaszewski, Muszyński, Pisarczuk, Olejniczak (Diduszko), Kotyla, Kluzek (70′ Traczyk), Stempin (62′ Gil), Guilherme (70′ Bialik), Stępień (62′ Szydziak)
Rezerwowi: Bołdyn – Diduszko, Szydziak, Bialik, Traczyk, Gil
Trener: Grzegorz Kowalski

Górnik II: Szymajda – Pawlak (57′ Kowalik), Surowiec, Matras, Kotko, Martuszewski, Korbecki (57′ Wingralek), Szymański (57′ Skiba), Flak, Kobylarczyk (46′ Dziedzic), Zawada (68′ Zielonka)