Skrót meczu Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze

g.rajda  -  23 października 2021 17:44
1
2757

W meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1. Bramkę dla gości zdobył Łukasz Zwoliński, a dla zabrzan Bartosz Nowak. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów sobotniego spotkania.

Źródło: Ekstraklasa.tv
Foto: Ekstraklasa.tv

Roosevelta81.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy komentujący ma prawo do krytyki i wyrażenia własnej opinii. Zabronione jest dodawanie wpisów wulgarnych i obraźliwych.
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

w końcu widziwliśmy dzis wLKE I DETERMINACJE.sPOKOJNIE TO MOŻNA BYŁO WYGRAĆ,ale nie ma o narzekać,ostatnio tam nawet nikt nie zremisował.Drobne blędyWiśniewskiego,Gryszkiewicza,Manneha należy poprawić.Podolski nowu był blisko bramki.Coraz lepiej gra Dadok.Byliśmy zdecydowanie lepsi ,a takie mecze należy wygrywać,bo punktów nadal niewiele,,,Kolejny mecz trzeba wygrać i uciekać od strefy spadkowej,a potem mecz Legią..Martwi troche słabszy mecz Jesusa.W kiku styuacjach należało zachować zimna krew i po prostu strzelicbramkę.Wielu będzie zadowolonych po takim meczu.Brawo!