Skorupski opuścił zgrupowanie Górnika i udał się na testy do Rzymu!

kamres  -  12 lipca 2013 13:11
0
964

skorupski

Jak udało się dowiedzieć serwisowi Roosevelta81.pl Łukasz Skorupski opuścił zgrupowanie Górnika Zabrze w Słowenii i udał się na testy do Rzymu. Klub na razie nie zamierza komentować sprawy ewentualnego transferu golkipera „Trójkolorowych” do AS Roma.

W piątek rano pojawiła się informacja, że Skorupski może przejść do drużyny z Wiecznego Miasta. – Górnik Zabrze nie komentuje tej sprawy – mówi Jerzy Mucha, rzecznik prasowy klubu z Roosevelta. Jednak według naszych informacji bramkarz wraz ze swoim menedżerem Bartłomiejem Bolkiem jest na testach w stolicy Włoch. AS Roma sprzedała niedawno swojego  golkipera nr 1 Maartena Stekelenburga. Holender odszedł do angielskiego Fulham Londyn za niemal 5,5 miliona euro. Górnik za Skorupskiego pewnie mógłby otrzymać coś około jednego miliona.

Skorupski nie jest we Włoszech zawodnikiem anonimowym. Już kilka miesięcy temu mówiło się o nim, że jest nowym Arturem Borucem. Wtedy jednak padały nazwy takich klubów jak Bologna, Chievo Werona, Palermo i Siena. Roma to jedna z największych futbolowych firm nie tylko w Serie A, ale w piłkarskiej Europie. Ewentualny transfer 22-latka byłby z pewnością hitem letniego okienka w naszym kraju.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments