Seweryn Gancarczyk: Wszystko przebiega zgodnie z planem

Torcidos  -  30 stycznia 2014 14:40
0
941

gancarczyk_zawisza_1314

W tym czasie, gdy zespół Górnika przygotowuje się do rundy wiosennej w Turcji, Seweryn Gancarczyk przechodzi rehabilitację w Poznaniu.

Obrońca Górnika tuż przed wyjazdem zespołu do Turcji wznowił treningi z piłką, w trakcie których odczuł ból. Wydawało się, że to przepuklina sportowa i konieczna będzie operacja wszycia siatek z tworzywa sztucznego, ale szczegółowe badania na szczęście nie potwierdziły pierwszej diagnozy. Problemem okazały się „pospinane” mięśnie zawodnika. Niezbędna okazała się więc rehabilitacja i ćwiczenia manualne.

Odkąd zespół jest w Turcji, Seweryn przebywa w Poznaniu, gdzie dwa razy dziennie ma zajęcia z fizjoterapeutą. – Wszystko przebiega zgodnie z planem. W najbliższy weekend chciałbym rozpocząć już treningi z piłką. Po zgrupowaniu w Zakopanem też czułem się dobrze i wydawało się, że spokojnie będę mógł trenować, pojechać do Turcji, tymczasem poczułem ból. Wolę więc już nie zapeszać –kończy Gancarczyk, który na bieżąco śledzi poczynania kolegów trenujących w Turcji.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments