Sektor B07 – tam spotkasz członków i przyjaciół Socios Górnik!

Milo  -  1 lutego 2016 14:40
0
1972

baner_socios

Otworzenie nowych trybun stowarzyszenie Socios Górnik wykorzystało nie tylko do promocji meczy Górnika Zabrze, ale także do nieformalnego wyznaczenia sektora, w którym wszyscy członkowie stowarzyszenia oraz ich przyjaciele, będą mile widziani. To sektor ulokowany na skraju trybuny wschodniej – B07!

sektor_socios_gornik

Pomysł ten wziął się z tego, iż duża grupa członków Stowarzyszenia planowała od dłuższego czasu wyznaczyć miejsce na stadionie, gdzie przed, po czy w przerwie spotkania mogliby wymienić swoje poglądy na wszelkie piłkarskie oraz poza piłkarskie tematy. Wielu członków Socios podczas rozmów na nieformalnych spotkaniach oraz pod stadionem przed meczami wskazywało, że brakuje wspólnego sektora, w którym wiadomo byłoby iż zasiadają członkowie Socios.

Po dyskusjach wśród kibiców padło na sektor B07 – Podkreślamy, iż dotyczy to wyłącznie osób CHĘTNYCH aby zasiąść na stadionie mniej, lub bardziej „zwartą” grupą. Nasze intencje mają charakter głównie towarzyski chcielibyśmy, aby sektor B07 stał się miejscem z dużym nagromadzeniem „Sociosów” i ich przyjaciół, którzy będą przychodzili na mecze razem ze swoimi rodzinami! – czytamy na stronie internetowej stowarzyszenia.

Obecność na sektorze nie jest w żaden sposób obligująca dla członków Socios. Stowarzyszenie zachęca do kupowania biletów na każdy z sektorów stadionu nie tylko na derbowy mecz z Ruchem, ale także na inne spotkania Górnika!

Razem dla Górnika, razem dla kibiców!
Socios Górnik

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments