Ryszard Wieczorek rozwiązuje kontrakt z ROW-em. Od wtorku zostaje trenerem Górnika

Milo  -  10 listopada 2013 21:24
0
1470

Ryszard_Wieczorek

Trener Ryszard Wieczorek w poniedziałek rozwiąże kontrakt z Energetykiem ROW Rybnik. Dzień później zostanie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Górnika Zabrze. Krzysztof Maj zdradził, że nowy trener podpisze kontrakt do czerwca z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Na prośbę trenera Wieczorka, w poniedziałek zostanie rozwiązany jego kontrakt z naszym klubem. Skorzysta bowiem z zapisu w swojej umowie umożliwiającego mu odejście do klubu ekstraklasy. Nie dziwię się takiej jego decyzji. Nie dość, że chodzi o ekstraklasę, to jeszcze o Górnika Zabrze. W Zabrzu znają trenera Wieczorka. Wiedzą, co robią i biorą za to pełną odpowiedzialność. Na pewno żaden następca Adama Nawałki nie będzie miał łatwo. W Górniku przyzwyczajono się przecież do zwycięstw. – mówi Grzegorz Janik, prezes Energetyka ROW-u Rybnik.

W Zabrzu zostać mają Marcin Prasoł, analityk w ekipie Nawałki, a także fizjoterapeuta Bartłomiej Spałek (będzie łączył pracę w Górniku z kadrą) oraz lekarz Zbigniew Kwiatkowski. Kierownik drużyny Igor Nagraba, też się prawdopodobnie nie zmieni.

Źródło: slask.sport.pl/przegladsportowy.pl
Foto: PAP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments