Ruszyła stacjonarna sprzedaż karnetów

g.rajda  -  20 czerwca 2023 17:00
1
1072

Od dziś karnety na rundę jesienną oraz całosezonowe można nabywać w punktach stacjonarnych.

Od kilku tygodni karnety można nabywać internetowo, za pośrednictwem panelu biletowego. Abonamenty całosezonowe oraz karnety na rundę jesienną będzie można nabywać w następujących punktach:  

  • Sklep Kibica w pasażu Areny Zabrze (pon-pt 9-17, sob 9-13)
  • Wyspa w Centrum Handlowym M1  (pon-sob 9-21)w standardowych godzinach działania powyższych sklepów.

ODBIÓR KARNETÓW ZAKUPIONYCH WRAZ Z KARTĄ FIZYCZNĄ JEST MOŻLIWY WYŁĄCZNIE W SKLEPIE KIBICA NA ARENIE ZABRZE PO 24 GODZINACH ROBOCZYCH OD POPRAWNIE ZAKOŃCZONEJ TRANSAKCJI ORAZ W DNIU MECZOWYM W KASIE CZERWONEJ.

Przedłużona została rezerwacja miejsc z poprzedniego sezonu do 10.07.2023, do godziny 23:59.

Cenniki karnetów:

  • Karnet jest dostępny w dwóch formach jako karta wirtualna, którą można pobrać na telefon w formie smsa, do mobilnego portfela (Apple Wallet i Google Pass) lub w formie karty zbliżeniowej której oddruk odbywa się stacjonarnie w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w punkcie w M1 lub w dzień meczowy w kasach stadionu.
  • Wirtualny karnet (karnet na urządzenie mobilne) jest bezpłatny, natomiast wyrobienie karty fizycznej w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w naszym punkcie w M1 lub w kasach w dniu meczowym (to koszt 10 zł)

Z zakupem karnetu wiąże się szereg korzyści dla jego posiadacza:

Cennik biletów na nadchodzący sezon:

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Trochę wtopa Górnik, przedłużyłem karnet, nie było opcji dokupienia fizycznego karnetu, dopiero po kilku mailach dowiedziałem się że moje go dorobić na miejscu…