Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024

g.rajda  -  5 czerwca 2023 16:38
4
5398

Ruszyła sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon 2023/2024, która jest prowadzona on-line za pośrednictwem strony https://bilety.gornikzabrze.pl. O tym, że karnet to nie tylko gwarancja stałego miejsca, oszczędność czasu, pieniędzy, a często i nerwów wie dobrze każdy kibic.

Cennik tegorocznych karnetów:

  • karnet jest dostępny w dwóch formach: jako karta wirtualna, którą można pobrać na telefon w formie smsa, do mobilnego portfela (Apple Wallet i Google Pass) lub w formie karty zbliżeniowej, której druk odbywa się stacjonarnie w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w punkcie w M1 lub w dzień meczowy w kasach stadionu.
  • wirtualny karnet (karnet na urządzenie mobilne) jest bezpłatny, natomiast wyrobienie karty karnetowej w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze, w punkcie w M1 lub w kasach w dniu meczowym (to koszt 10 zł)
  • o możliwości odbioru karnetów klub będzie informował w osobnych komunikatach

Korzyści dla posiadacza karnetu:

Cennik biletów na nadchodzący sezon:

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ceny biletów takie jakby Górnik był w top 3…a nie bronił się przed spadkiem!!Jak będzie kiepsko z grą to i będzie pusto przy takich cenach.Nie lepiej to taniej i iść na ilość?!!Matysek z carycą na łeb upadli.

800 plus , Luz

I tak mieliśmy jedne z najniższych cen w ekstraklasie w zeszłym sezonie , sprawdź sobie kolego wiela inni płacą za bilety , taki np Ruch Mo bilety po 50 zł , więc nie marudzić

Jak by my mieli stadion na 10.000 to bilety mogłyby być po 100 zł i też by szły. Ale my chcemy zapełnić stadion na ponad 20 tys. kibiców. Przy tych cenach przyjdzie 4-osobowa rodzina? Wątpię.
Ale jo byda 🙂
Jadymy durś !!! Po 15 Majstra !!!