Rozstrzygnięcie konkursu. Zaproszenia na mecz z Zagłębiem otrzymują…

kamres  -  12 września 2013 20:06
0
827

zaproszenie_mecz_85675

Poznaliśmy zwycięzców konkursu, w którym można było wygrać dwa podwójne zaproszenia na poniedziałkowe spotkanie Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin. Wystarczyło polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post i odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Jak brzmi imię i nazwisko piłkarza, który strzelił ostatnią bramkę w najwyżej wygranym spotkaniu przez Górnika z Zagłębiem Lubin w całej historii spotkań pomiędzy klubami?

Odpowiedź: Robert Jež.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=7nVU2FKObgE’]

Szczęśliwymi triumfatorami zostali: Aneta Gul oraz Sylwester Koźlik. Prosimy o pilny kontakt mailowy z naszą Redakcją redakcja@roosevelta81.pl, podając imię i nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (o godz. 17.00 ) na bramie nr 7 (namiot od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych kibiców zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments