Rozpoczęto prace związane z montażem krzesełek! (galeria)

kamres  -  30 maja 2015 16:03
0
1181

budowa_stadion_30_05_15

Dla wszystkich kibiców mamy dobrą informację. Prace na placu wschodnim toczą się w dobrym tempie. Rozpoczęły się przygotowania do montażu siedzisk na trybunie południowej.  Zapraszamy do przeczytania materiału i oglądnięcia świeżych zdjęć z placu budowy.

Firma kończąca plac wejściowy po raz kolejny udowodniła, jak bardzo zależy im na oddaniu wschodniej części obiektu w terminie. Przypomnijmy, że robotnicy nie próżnowali w majowy weekend. Dziś nie było inaczej robota wre, aż miło! Obecnie w dalszym ciągu zrywana jest stara warstwa izolacji pokrywająca poziom +1. Do tego zaobserwowaliśmy roboty związane ze śrutowaniem betonu, frezowaniem powierzchni, uszczelnianiem przerw oraz prace zbrojarskie. Od naszej ostatniej wizyty na budowie w południowo wschodniej części placu pojawiła się betonowa konstrukcja pod przyszłe schody oraz rampy dla wózków inwalidzkich.  W miarę upływu czasu roboty te będą postępować – ułożono już kolejne metry deskowań.

Zmiany dotyczą również zachodniej części obiektu. Niedawno wybudowano tam wyloty kanałów oddymiania, które będą odpowiedzialne za wymianę powietrza w garażach podziemnych. Do tego stale postępują prace związane z budową kładki dla kibiców gospodarzy (na południu) oraz gości (na północy).

Od pary tygodni prace trwają również na trybunach. W narożniku południowo-zachodnim powstaje stalowa konstrukcja, na której w skyboxie umieszone będzie centrum dowodzenia imprezą masową. Ruszyły długo wyczekiwane przez kibiców prace związane z montażem krzesełek. Od czwartku realizowane są  na dolnym poziomie trybuny południowej. Pracownicy wiercą otwory w pionowej części stopnic, do których przymocowane będą kotwy utrzymujące stelaż z siedziskami. W następnym tygodniu powinniśmy już zobaczyć pierwsze krzesełka, które utworzą trójkolorową mozaikę.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w galerii:

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments