Roosevelta81.pl jest z Wami już okrągły rok!

kesera  -  21 lutego 2014 05:00
0
849

LOGO URODZINY
Miło nam jest zakomunikować wszystkim kibicom Górnika Zabrze i nie tylko, że dzisiaj mija dokładnie rok, od kiedy wystartowaliśmy z prowadzeniem naszego serwisu! Z tej okazji chcieliśmy napisać kilka słów na temat tego, jak zaczynaliśmy.

Najpierw pojawił się pomysł, bardzo ambitny, a później jego realizacja. Choć nie wszystko udało się zrobić w tak krótkim czasie (miesiąc), to niespodziewanie wystartowaliśmy tuż przed startem rundy wiosennej minionego sezonu. Dla wielu osób to był szok. Niektórzy nas chwalili, że teksty są bardzo profesjonalne, inni uważali, że jesteśmy dzieciakami, którym zapał skończy się po kilku tygodniach. Nawet wśród naszej redakcji padały teksty, że dopiero po 6 miesiącach, no, może po roku, będzie można ocenić, czy strona się przyjęła. Dzisiaj właśnie mija dokładnie 12 miesięcy od oficjalnego startu, choć prace nad serwisem ruszyły znacznie wcześniej. I jak uważacie? Strona się przyjęła?

Chcemy tutaj podkreślić, że przy portalu działają sami wierni sympatycy zabrzańskiego klubu, w przedziale wiekowym od kilkunastu do kilkudziesięciu lat. Naszym zadaniem jest informować, promować i pilnować tego, aby wszystko, co związane z klubem i jego kibicami poruszało się po właściwych torach. Wypełniamy lukę, której bardzo wszystkim brakowało, bo WIELKI GÓRNIK, zasługuje przynajmniej na jedną nieoficjalną profesjonalną stronę internetową. Sami zawiesiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko i staramy się realizować cele, które zostały postawione.

Z tego miejsca chcemy podkreślić, że praca przy takim serwisie jest niezwykle trudna i czasochłonna. Niech każdy kibic Górnika zrozumie, że robimy to dobrowolnie i często zamiast iść z kumplami na browara, swój wolny czas poświęcamy temu, abyście mogli przeczytać coś ciekawego, czego nie ma nigdzie indziej. Dziękujemy naszym żonom, dziewczynom, kochankom i znajomym, że muszą znosić to, iż zamiast spędzać z nimi więcej czasu, poświęcamy się dla naszego ukochanego klubu Górnika i dla Was – czytelników!

Oczywiście nie ustrzegliśmy się w naszej pracy mniejszych i większych błędów, za które bardzo przepraszamy. Pomyłek jednak nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi! My robimy bardzo wiele, redakcja się rozrasta, a pozytywne opinie oraz coraz szersze grono czytelników mobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał. Liczymy też na to, że zareklamujecie nas wśród swoich znajomych, bo im więcej czytelników, tym lepiej dla nas. Na koniec zapewniamy, że będziemy się cały czas rozwijać i serwis z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepszy!

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments