Roosevelta81.pl jest już z Wami 2 lata!

Milo  -  25 lutego 2015 08:05
0
898

urodziny_logo

Miło nam zakomunikować, że Redakcja Roosevelta81.pl obchodzi już swoje drugie urodziny. Przez okres dwóch lat udało nam się stworzyć portal kibicowski Górnika Zabrze z prawdziwego zdarzenia. Na naszym portalu każdy sympatyk 14-krotnego mistrza Polski z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Nieustannie od dwóch lat serwujemy dla Was najświeższe informacje o Górniku Zabrze. Mamy świadomość, że jest jeszcze dużo do zrobienia, jednak nie wszystko jest tak łatwo zrealizować. Możemy zapewnić, że nasze głowy cały czas są pełne pomysłów. Z tego miejsca chcemy podkreślić, że praca przy takim serwisie jest niezwykle trudna i czasochłonna. Każdy z Redakcji pracę przy serwisie wykonuje dobrowolnie, a bardzo często nawet dokładamy do dalszego funkcjonowania. Tym samym poświęcamy swój wolny czas, abyście mogli przeczytać coś ciekawego, czego nie ma nigdzie indziej. Wszystko to robimy dla wspólnego dobra, czyli Górnika Zabrze i jego kibiców.

Oprócz różnego rodzaju relacji czy też podsumowań co roku przyznajemy statuetkę „Koguta Roku”, dla najlepszego zawodnika Górnika Zabrze. W drugiej edycji plebiscytu, dzięki uprzejmości zarządu Górnika Zabrze, będziemy mogli wręczyć statuetkę przed sobotnim spotkaniem ze Śląskiem Wrocław. Zapraszamy wszystkich czytelników do wcześniejszego przybycia na stadion i uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu, bo przecież nie byłoby całego plebiscytu, gdyby nie Wasze głosy.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał. Tradycyjnie liczymy też na to, że zareklamujecie nas wśród swoich znajomych, bo im więcej czytelników, tym lepiej dla nas. Niezmiennie od początku istnienia strony naszym zadaniem jest informować, promować i pilnować tego, aby wszystko, co związane z klubem i jego kibicami poruszało się po właściwych torach.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments